Ralph Wiggum zo Simpsonovcov zmenený na strašidelnú tortu

399
Ralph Wiggum zo Simpsonovcov zmenený na strašidelnú tortu 1

Kylie Mangle, ktorá pečie a venuje sa dizajnu webových stránok „Freshly Squeez’d“, vytvorila majstrovskú tortu, ktorá zahŕňa všestranný talent známej cukrárky od grafického dizajnu až po pečenie. Ako predlohu použila grafickú ilustráciu umelca Erica Floresa, ktorý zachytáva ako by mohol vyzerať Ralph Wiggum a jeho anatomická stavba tela. Ona ho potom premenila na fantastickú tortu!

ralph-wiggum-cutout-cake-mmagazin1Kylie vytvorila neuveriteľne fantastickú podobu Ralpha Wigguma plnú rôznych detailov. Aj keď vo vnútri torty sa nachádzajú mnohé nepoužiteľné prvky, Kylie potvrdila, že torta nielen skvelo vyzerá, ale aj chutí. Po jej vytvorení ju spolu so svojou spolubývajúcou ochutnali.

ralph-wiggum-cutout-cake-mmagazin3 ralph-wiggum-cutout-cake-mmagazin4 ralph-wiggum-cutout-cake-mmagazin5 ralph-wiggum-cutout-cake-mmagazin6 ralph-wiggum-cutout-cake-mmagazin6a ralph-wiggum-cutout-cake-mmagazin7 ralph-wiggum-cutout-cake-mmagazin7a ralph-wiggum-cutout-cake-mmagazin7b ralph-wiggum-cutout-cake-mmagazin7cralph-wiggum-cutout-cake-mmagazin8 ralph-wiggum-cutout-cake-mmagazin8a ralph-wiggum-cutout-cake-mmagazin8b ralph-wiggum-cutout-cake-mmagazin8cralph-wiggum-cutout-cake-mmagazin9 ralph-wiggum-cutout-cake-mmagazin9a ralph-wiggum-cutout-cake-mmagazin9b ralph-wiggum-cutout-cake-mmagazin9c ralph-wiggum-cutout-cake-mmagazin9d[boredpanda.com]

Pridaj komentár