Zdobenie je neodmysliteľnou súčasťou prípravy mnohých dezertov. Častokrát patrí ale táto časť nielen k najnáročnejším, ale i najkrajším fázam prípravy. Ak aj vy v kuchyni radi skúšate nové veci, potom vás dnes určite potešíme.

Po minuloročnom predstavení ružového Dekor mixu, prichádza spoločnosť Dr. Oetker s ďalšou skvelou novinkou v podobe jedinečného a atraktívneho dekoračného mixu rôznych tvarov a farieb, tentokrát ale s prevahou modrej farby. Musíme uznať, že zdobenie koláčov či iných dezertov nebolo nikdy jednoduchšie! Kreatívne, zábavné, jednoduché a predovšetkým štýlové – také je zdobenie s novinkou Dekor mix modrý od Dr. Oetker. Perleťové zdobenia rôznych tvarov a farieb s prevahou modrej vás zaujmú hneď na prvý pohľad.

Kombinácia oboch Dekor mixov Dr. Oetker je ideálna nielen na každú detskú oslavu, ale napríklad i na zdobenie cupcakes, detských tort, donutov, mafinov, pudingov, zmrzlín a mnohých ďalších maškŕt. Praktické balenie v dózičke s dávkovacou mriežkou je zároveň skvelým pomocníkom, ktorý vás ľahko strhne k hravému a tvorivému prístupu k pečeniu.

A ako na to? Stačí iba nasypať a vaše dezerty sa stanú rovnako ako dokonalým chuťovým, tak i skvelým estetickým zážitkom. Vytvorte hravý dezert s modrým zdobením pre malých frajerov a s ružovým zdobením pre vaše princezné. Napríklad už aj dnes!

Odporúčaná maloobchodná cena Dekor mix modrý Dr. Oetker a Dekor mix ružový Dr. Oetker 52 g je od 1,59 € do 1,75 €

Pridaj komentár