Minulú noc si na Filmovom festivale v Cannes spravila zastávku skutočne hviezdna zostava. Pýtate sa prečo? V Cannes sa totiž uskutočnila dlho očakávaná polročná módna show s názvom „Fashion for Relief“, ktorú organizovala legenda prehliadkových mól – Naomi Campbell. Hostia ako Leonardo DiCaprio, Uma Thurman, Donatella Versace, Dean a Dan Caten a Jeremy Meeks sa postupne zhromažďovali na súkromnom letisku Mandelieu, aby sa zúčastnili tejto výnimočnej módnej show dráhy, spojenej so slávnostnou večerou a charitatívnou aukciou.

Publikum šalelo!!! Všetky modelingové legendy na jednom prehliadkovom móle! Takáto bola famózna módna show „Fashion for Relief“ v Cannes!

Jasmine Sanders

Naomi Campbell zhromaždila skutočne eklektický zoznam zvučných mien, ktoré jej poskytli podporu na záchranu detí a predviedli sa na prehliadkovom móle.

Súčasťou tejto zostavy boli aj mnohé známe supermodelky, Bella Hadid, Kendall Jenner, Natasha Poly, Heidi Klum, organizátorka Naomi Campbell, nenapodobiteľná Kate Moss a mnohé ďalšie, ktoré na prehliadkovom móle dopĺňali svetové hviezdy ako Antonio Banderas, Mary J. Blige, Faye Dunaway či Gwendoline Christie.

Natalia Vodianova

Lauren Hill priniesla zábavu a Naomi Campbell top svetových dizajnérov vrátane Versace. Okrem darovaných odevov sa v aukcii objavili aj šperky od Lorraine Schwarz, Chopard a Bulgari.

Kendall Jenner

Čo na to poviete? Vychutnajte si spoločne s nami nielen jedinečné zábery z tohto módneho sviatku, ale aj exkluzívne videá priamo z módnej show. Ktorá svetová hviezda si získala vašu pozornosť?

Natasha Poly

Jourdan Dunn

Heidi Klum

Maria Borges

Naomi Campbell

Bella Hadid

Kate Moss

Hviezdne defilé

Herečka Gwendoline Christie

Famózny Antonio Banderas si ako matador získal celé publikum

Legendárna herečka Faye Dunaway na prehliadkovom móle

Módnu show si nenchal ujsť ani maskovaný Leonadro DiCaprio

Krásna Uma Thurman aj jej príchod do publika

Pridaj komentár