Zakladateľ OKTAGON TV Show Pavol Neruda, zakladateľka NOSENE Katka Hutyrová a špecialista na IT bezpečnosť Karol Suchánek, prijali pozvanie do hosťovského kresla talkshow Povec ty.

Čoraz populárnejšia šou Mareka Polomského privíta túto neštandardnú trojicu a po prvýkrát v roku 2019 zaplní sálu Divadla Štúdio Tanca v Banskej Bystrici.

Touto epizódou sa otvára tretia séria tejto zábavno-inšpiratívnej talkshow. Pri tejto príležitosti si Marek pozval skutočne netradičných hostí.

Prvým hosťom bude Pavol Neruda, zakladateľ a spolumajiteľ česko-slovenského fenoménu nazývaného OKTAGON. Táto športová organizácia, ktorá sa zameriava na organizovanie MMA zápasov, sa vypracovala až do televíznej šou a vypredáva športové haly po celej Českej a Slovenskej republike.

Druhým hosťom bude Katka Hutyrová, zakladateľka NOSENE. Čo je NOSENE ? Je to sekáč, ale s voňavými vecami prezentovanými vkusne a so štýlom. A aby toho nebolo málo, tak NOSENE má aj spoločenskú rovinu. Podporuje týrané ženy. Ako sa podarilo vytvoriť tento fungujúci koncept, nám príde porozprávať Katka už 21. marca 2019 do Povec ty.

Trojicu hostí uzatvára Karol Suchánek, cyber security advisor. Expert na bezpečnosť technológií je predsa len nevšedné povolanie. O tom, čo všetko Karol robí, čo to znamená a aké nebezpečenstvá nám hrozia napríklad na verejných wifi, nám príde porozprávať už budúci štvrtok do prvej epizódy v tomto roku.

Preto nepremeškajte príležitosť zažiť to všetko naživo. Ak sa náhodou nedozviete v rozhovoroch to, čo by ste chceli – nevadí. Pripravte si otázky, ktoré môžete hosťom položiť priamo na mieste v rubrike Open majk.

Prvá epizóda tretej série talkshow Povec ty už 21. marca 2019 o 19:00 v Divadle Štúdio Tanca v Banskej Bystrici. Vstupenky si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.

Pridaj komentár