Vo vzduchu už pomaly cítiť jar, a preto je načase prevetrať  náš šatník nejakými sviežimi  a štýlovými kúskami. Tmavému oblečeniu na nejaký ten čas zamávame a môžeme sa plne sústrediť na už všade „sliediace“ jarné trendy. Ak práve premýšľate, čo pekného jarného by ste si najbližšie zaobstarali napríklad do práce, tento outfit je pre vás tou správnou voľbou! Kombinácia pudrovej, ružovej a bielej vyvoláva efekt decentnosti a elegancie zároveň.

Privítajte jar štýlovo! Viete ako na to?

Výber oblečenia je lichotivý pre akúkoľvek postavu a myslite nato, že pestrejšie farby omladzujú. Outfit je doplnený náhrdelníkom s cyklámenovou farbou, ktorá spolu s jeho miernou masívnosťou outfit určitým spôsobom oživí.  Kabelku sme zvolili stredne veľkú – vhodnú aj do práce aj na prechádzku po meste. Jej praktickosť sa navýšená tým, že sa dá nosiť  na dva spôsoby – cez plece aj v ruke a vďaka svojej neutrálnej farbe sa dá kombinovať  aj s rôznymi inými outfitmi.

Ak ste nadšencom módy určite už viete, že štýl týchto strieborných lodičiek so širokým opätkom sa húfne opäť vracia do módy. Tak prečo to s nimi neskúsiť?  Na takú príjemnú slnečnú prechádzku po meste nesmú chýbať  slnečné okuliare.  Tieto štýlové so strieborným rámom  sú už len takou ,,čerešničkou na torte“  tohto outfitu.

Nafotené špeciálne pre M magazín.sk fotografkou Zuzanou Grebáčovou:

Fotografia: Zuzana Grebáčová

Modelka: Dominika Makarová

Pridaj komentár