Verili by ste, že maškrtením sa dnes dá aj pomáhať? Mnohí z nás už veľmi dobre poznajú ponuku neodolateľných orieškov, cereálií a sušeného ovocia, ktoré vo svojich originálnych tubusoch ponúka obľúbená spoločnosť Mixit.sk. V jej špeciálnej sekcii „Pomáhaj s Mixit“ na mixit.sk , si dnes môžete medzi vaše obľúbené maškrty „prisypať“ aj niečo navyše a ulahodiť tak nielen všetkým chuťovým pohárikom, ale i zahriať na duši.

Prisypte si do svojich tubusov aj Dobré skutky . Každý stojí 1 € a nemusíte sa báť, že by sa do vášho nabitého tubusu už nezmestil. Môžete si ich namiešať koľko budete chcieť a ako len budete chcieť – na Dobré skutky je miesta vždy dostatok. Buďte tak medzi prvými, ktorí i takýmto spôsobom prispejú na pomoc lekárom a sestričkám, ktorí aj v tejto chvíli bojujú v prvej línii proti neviditeľnému nepriateľovi.

Práve lekárom a zdravotníkom pomáha Mixit.sk aj priamo. Za každý Dobrý skutok v hodnote 1 € vyrobí a pošle Mixit.sk zdravotníkom dve müsli tyčinky Mixitky (každú v cene práve toho 1 €) plné energie – jednu za zákazníka a druhú za seba. Mimo toho už do zdravotníckych zariadení poputovalo 2000 tyčiniek a 1000 špeciálnych müsli nazvaných Müslíme na lekárov.

Pýtate sa, ako Dobré skutky fungujú? Ku každej objednávke si v sekcii „Pomáhaj s Mixit“ môžete vybrať organizáciu, ktorej chcete pomôcť a prispieť im prostredníctvom nadačného fondu Mixit. Jeden Dobrý skutok stojí 1 € a kúpiť si ich môžete neobmedzene. Za dar zaplatíte Mixitu pri platení objednávky a on potom celú sumu pošle vami vybranej organizácii prostredníctvom Nadačného fondu Mixit. Ako malé poďakovanie za pomoc vám v balíku s bežnou objednávkou príde nálepka „Pomáham s Mixit“. Prispieť možno ale aj inak, ako iba objednávkou.

„Budeme strašne radi, keď budete Dobré skutky zdieľať na sociálnych sieťach a pomôžete nielen vybrať viac prostriedkov, ale aj šíriť povedomie o charitatívnych organizáciách a ďalších spôsoboch priamej pomoci,“ dodáva Martin Wallner, spoluzakladateľ Mixit.

Pridaj komentár