Scandi beauty nie je iba definícia toho, ako sa o svoju pleť starať, ale aj ako sa prirodzene a naturálne nalíčiť. Základom zvýraznenia očí je rozhodne efektívna špirála!

Severanky, ktoré sa stávajú symbolom krásy dneška, si na make-up potrpia. Ale v takom tom správnom zmysle – nič neprehnať a naturálne zvýrazniť svoju prirodzenú krásu. Pretože každá z nás je prirodzene krásna!

Severanky budujú na dekoratívnej kozmetike, ktorej nie je príliš veľa, no plní svoj účel. A presne taká je aj dekoratívna kozmetika švédskej značky Oriflame – plní si svoj účel, a to efektívne.

Okamžitý maximálny objem po prvom nanesení!

Základom make-upu očí je špirála. Väčšina žien priznáva, že ak by mali použiť iba jednu vec z celej ponuky dekoratívnej kozmetiky, bola by to práve špirála, ktorá zvýrazní oči. Oriflame teraz prináša novú a jedinečnú Špirálu the ONE Tremendous Big Volume so superveľkou kefkou s viac ako 300 štetinkami, ktoré vašim mihalniciam zabezpečia až 6x väčší objem.

Špirála The ONE Tremendous Big Volume, 10 ml, 10,90 eur

Revolučná kefka má absolútne jedinečný dizajn – má 5 výčnelkov, 30 mm a vankúšikovité vlákna, ktoré absorbujú maximálne množstvo náplne. Všetky tieto revolučné noviny smerujú k jedinému – zabezpečiť čo najväčší objem mihalníc. Klinické testy novej špirály potvrdili, že mihalniciam dodá až 6x väčší objem a spotrebiteľské testovanie navyše potvrdilo, že špirála na mihalniciach vydrží až 24 hodín. Náplň má krémové zloženie s výnimočne čiernymi pigmentmi a mihalniciam dodáva výnimočný vzhľad.

Precíznosť a nevtieravosť s OnColour!

Ak ale máte chuť na výraznejšie líčenie, cestou sú linky či ceruzky na oči. Nová Tekutá očná linka OnColour má polopružnú špičku, ktorá precízne nakreslí tenké, ale aj hrubšie linky a hladko a jednotne sa nanáša. Nová ceruzka na oči OnColour v dvoch klasických odtieňoch je vhodná na vytvorenie precíznych liniek alebo dymového efektu.

Tekutá očná linka OnColour, 3,5 ml, 5,50 eur & Ceruzka na oči OnColour, 1,12 g, 4,50 eur

Ak si k make-upu očí rady dotvoríte aj neodolateľné pery, sýte a matné odtiene nových matných rúžov na pery OnColour sú tie pravé. Rúže obsahujú sýte pigmenty, sú krémovej textúry a majú výrazné farby. Pre jemnejší look je zaujímavý nový farebný balzam na pery OnColour v troch jemných farbách s hydratačnými účinkami.

Matný rúž na pery OnColour, 4 g, 4,90 eur & Farebný balzam na pery OnColour, 4 g, 4,90 eur

Pozrite si celú ponuku v novom katalógu 13 (platný od 2. do 22. 9. 2019) a nájdite ešte viac produktov, ale najmä informácií o správnej starostlivosti o pleť a trendovom líčení.

Pridaj komentár