Prírodné sviečky LUMINIA – Nájdite si pod stromčekom luxusný darček!

2276
Prírodné sviečky LUMINIA - Nájdite si pod stromčekom luxusný darček! 4

Zostáva vám málo času na vianočné darčeky? Nechajte sa inšpirovať luxusnými sviečkami LUMINIA, ktoré sú ideálnou súčasťou vianočného stola, ale aj očarujúcim darčekom pre vašich najbližších. Kolekcia exkluzívnych sviečok LUMINIA  je výsledkom práce a dlhoročnej vášne slovenskej rodinnej firmy. LUMINIA predstavuje unikátne interiériové doplnky zo zmesi prírodných voskov, ktoré sa pýšia dlhým a čistým horením, jedinečnou vôňou a elegantným dizajnom.

Prírodné sviečky LUMINIA – Nájdite si pod stromčekom luxusný darček!

luminia_najdite_si_luxusny_darcek_pod_stromcekom_mmagazinSviečky LUMINIA sú jedinečný slovenský produkt a za každým kúskom stojí precízna ručná práca. Základom je zmes čisto prírodných voskov, až 6 druhov presne namiešaných v prísnych pomeroch každej vône na mieru. Každý vosk má iný bod topenia a iné vlastnosti, každá vôňa inú hustotu a olejnatosť, a každý knôt má inú hrúbku, iné zapletanie a tvar – za ich harmonickým spojením stojí malá alchímia LUMINIA receptúry.

luminia_najdite_si_luxusny_darcek_pod_stromcekom_mmagazin1Sviečky sú známe dlhým a extrémne čistým horením s minimálnym dymením. Keďže tieto prírodné vosky sú tvrdšie ako parafín a majú vyšší bod topenia, horia raz tak dlho, ako by horela sviečka rovnakej veľkosti z parafínu. Sviečky LUMINIA neobsahujú škodlivé chemikálie, konzervanty, ani parafín (vyrába sa z odpadu z ropy), ktorý je základom drvivej väčšiny bežne dostupných sviečok ako najlacneší výrobný materiál.

luminia_najdite_si_luxusny_darcek_pod_stromcekom_mmagazinPálenie parafínových sviečok vylučuje čierny dym, ktorý sa usádza nielen na stenách a nábytku, ale hlavne na našich pľúcach a spôsobuje rôzne dýchacie ťažkosti, alergie, astmu, závraty, migrény, ale keďže obsahuje aj mnohé toxické a karcinogénne látky, aj omnoho vážnejšie zdravotné problémy.

luminia_najdite_si_luxusny_darcek_pod_stromcekom_mmagazin3„Naše klientky si pochvaľujú, že konečne našli sviečky, ktoré horia nekonečne dlho, nevadia im a nemusia vetrať ani keď sú dlho zapálené alebo majú doma alergika či astmatika. Je to nielen prírodnými voskami ale aj tým, že vône startostlivo vyberám a osobne namiešavam ako som sa naučila vo francúzskom Grasse, kolíske svetovej parfumérie,“ vysvetľuje zakladateľka značky.

luminia_najdite_si_luxusny_darcek_pod_stromcekom_mmagazin4„Sviečky voňajú príjemne, ale nevtieravo. Syntetických bolehlavov je na trhu už dosť. A keď už sme dali dokopy tie najlepšie vosky s najkrajšími parfémami, rozhodli sme sa ich uložiť do toho najlepšieho skla. Na Morave som našla rodinnú skláreň s dlhoročnou tradíciou, kde nám ručne fúkajú prekrásne číry Bohemia Crystal. Výroba jedného malého pohárika na LUMINIA sviečku trvá dva dni a prejde rukami až šiestich šikovných sklárov a brúsičov,“ hovorí s nadšením Natália Gápľovská, ktorá založila exkluzívnu značku LUMINIA.

luminia_najdite_si_luxusny_darcek_pod_stromcekom_mmagazin5Sviečky sú vyrábané v troch veľkostiach (Petite 90g, Classic 260 g, Grande 1200 g). Aktuálne najpredávanejšiou je vôňa Sacred Santal – vôňa Vianoc á la LUMINIA. Je to nevšedné spojenie tradičných vôní a harmónie Vianoc so zmyselným podtónom mystiky.

luminia_najdite_si_luxusny_darcek_pod_stromcekom_mmagazin6Hrejivé dotyky škorice, hravého klinčeku a afrodiziakálne účinky bieleho santalu potešia telo i myseľ v chladnejších mesiacoch. Vôňa vzácneho tíkového a cédrového dreva, korenená esenciou kardamónu a indického šafránu, vám predstavia tradičné sviatky v novom svetle.

luminia_najdite_si_luxusny_darcek_pod_stromcekom_mmagazin7Vďaka možnosti personalizácie sa môžu sviečky premeniť na elegantný darček pre najbližších, ale aj obchodných partnerov – logo spoločnosti či meno obdarovaného je možné zakomponovať priamo na etiketu sviečky. LUMINIA je nadčasový darček, ktorý prispieva k zdravšiemu životnému štýlu a svojím luxusným dizajnom nadchne každého obdarovaného.

luminia_najdite_si_luxusny_darcek_pod_stromcekom_mmagazin8

[sk.luminia.com]

Pridaj komentár