Pripravte svoj šatník už teraz na párty sezónu s britskou módnou značkou F&F

232
Pripravte svoj šatník už teraz na párty sezónu s britskou módnou značkou F&F 1

Zábava, koncoročné večierky, Vianoce, Silvester, radosť? O všetko sa postará F&F – ponuka je pestrá a lákavá! Lesk, oslnivá krása aj dekadencia sedemdesiatych rokov sú inšpiráciou pre večerné outfity nadchádzajúcej párty sezóny. Metalické lurexové šaty, overaly v štýle ”culotte“, alebo dlhé a široké zamatové nohavice – to všetko a ešte viac je oslňujúca kolekcia britskej módnej značky F&F, ktorú si určite obľúbi väčšina žien. Jej súčasťou sú aj topy a krátke šaty ozdobené atraktívnou čipkou, ktorá vyzdvihuje odkaz viktoriánskej éry.

Pripravte svoj šatník už teraz na párty sezónu s britskou módnou značkou F&F

party_sezona_ff_mmagazin

Z farieb dominuje  čierna, biela a zlatá, z materiálov flitre, umelé kožušiny a čipkové aplikácie. Rafinované výstrihy a dôraz na detail vnášajú do kolekcie osobité kúzlo.

party_sezona_ff_mmagazin1

Medzi kľúčové kúsky párty kolekcie F&F, ktorých sa milovníčky módy dozaista nebudú vedieť nabažiť, patria puzdrové sukne, jednoduché zamatové šaty, či vesty a kabáty z umelej kožušiny.

party_sezona_ff_mmagazin1a

Topánky zažívajú obrodenie v štýle sandálov na platforme alebo ako veľmi sofistikované, čiernečlenkové “kozačky” na podpätku.

party_sezona_ff_mmagazin3

Štýlovým doplnkom budú dlhé úzke šáliky pretkané zlatými a striebornými ružami. Dámske klobúky so širokým okrajom dodajú čaro každému outfitu a eleganciu zvýraznia minimalistické listové kabelky.

party_sezona_ff_mmagazin3a

Jedinečným a žiadaným kúskom na večer sa určite stane minaudière v jednoduchom, lesklom prevedení.

party_sezona_ff_mmagazin4

Nechajte sa inšpirovať a zvoľte si svoj jedinečný kúsok na párty sezónu

party_sezona_ff_mmagazin5d

party_sezona_ff_mmagazin5

party_sezona_ff_mmagazin5a party_sezona_ff_mmagazin5b party_sezona_ff_mmagazin5c party_sezona_ff_mmagazin6 party_sezona_ff_mmagazin6a party_sezona_ff_mmagazin6b party_sezona_ff_mmagazin6c

party_sezona_ff_mmagazin7 party_sezona_ff_mmagazin7a party_sezona_ff_mmagazin7b party_sezona_ff_mmagazin7c

party_sezona_ff_mmagazin8 party_sezona_ff_mmagazin8a party_sezona_ff_mmagazin8b party_sezona_ff_mmagazin8c

[www.f-f.com]

Pridaj komentár