Pohoda už bola, teraz sa treba pripraviť na Mejdan roku. Kráľ diskoték, Michal David, tentokrát pozýva na openair party, v amfiteátri v Nitre. 7. septembra 2019 čakajú fanúšikov najznámejšie hity, skvelá zábava a hosť – SagvanTofi. „Určite si diváci prídu na svoje. Bude to show ako vždy,“ hovorí M. David.

Jeden z najúspešnejších hitmakerov, Michal David, má svoje verné publikum a fanúšikovia si jeho veľké koncerty na Slovensku vychutnávajú v plnej miere. Zatiaľ posledný Mejdan roku v Bratislave s hosťom SagvanomTofim bol beznádejne vypredaný, a aj preto sa táto už overená dvojica na Slovensko opäť vráti, tentokrát do mesta pod Zoborom.

7. septembra 2019 roztancujú amfiteáter v Nitre hity ako Nonstop, Decibely lásky, Colu, pijeme colu a zároveň hladí romantické duše skladbami Nejvetší z nálezů a strát, Každý mi tělásko závidí atď. Hosťovať mu, rovnako ako v prípade decembrového turné, bude herec a spevák SagvanTofi.

S Michalom Davidom ho spája napríklad film Vítr v kapse z roku 1982, v ktorom si SagvanTofi zahral s Lukášom Vaculíkom a Michal David naspieval ústrednú skladbu Nonstop. Mimochodom, keďže v tom čase Michal David spieval v kapele Kroky Františka Janečka, skladbu nahral tajne. Niet pochýb o tom, že aj tento hit, ktorému už tiahne na pomyselný štvrtý krížik, odznie aj počas nitrianskeho koncertu.

Od tohto filmu sa obaja umelci viackrát stretli pri rôznych spoluprácach, nedávno to bol napríklad superúspešný muzikál Deti ráje, ku ktorému SagvanTofi napísal liberto. Keďže „kráľ českých diskoték“ má na svojom konte skutočne mnoho hitov, Tofi už pracuje aj na pokračovaní muzikálu.

Michal David openairtour 2019 sa začalo koncom mája v českom Trutnove a do konca júna absolvoval Michal David už 11 koncertov. V týchto dňoch, podobne ako mnohí ďalší, oddychuje a pripravuje sa na ďalšie koncerty, ktoré ho čakajú už koncom augusta. Playlist turné obsahuje celkovo 23 skladieb, z ktorých dve, Večírek a Dávej ber, zaspieva hosť SagvanTofi.

Slovenský koncert Michala Davida Mejdan roku 2019 openair sa uskutoční v sobotu 7. septembra 2019. „Diváci si určite prídu na svoje. Bude to show, ako vždy J. Pojedeme nonstop!,“ pozýva fanúšikov Michal David.

FOTO: Karol Jagoš, TRIO Production

Pridaj komentár