Krásne modelky z celého sveta každoročne zbližuje jedinečná súťaž, v ktorej si môžu splniť svoj sen a zabojovať o prestížny titul a korunku Miss Multiverse. Čoskoro však všetky zistia, že nejde len o bežnú súťaž krásy na veľkolepom pódiu, ale o impozantné dobrodružstvo spojené s osobným rastom a sebarealizáciou každej z krások.

Prihlás sa na casting, postúp na svetové finále a staň sa ďalšou slovenskou Miss Multiverse!!! Online casting spúšťame už dnes!

Krásne dievčatá, ktoré sa dostanú až do finále, sú už skúsenými modelkami na vrchole svojej modelingovej kariéry, kedy ich motivácia dosiahnuť ešte vyššie ciele presahuje rámec dokonalej krásy, ktorou disponujú. Hľadajú nové životné skúsenosti a výzvy, ktoré sa v priebehu života menia.

Tieto krásky si uvedomujú svoje vnútorné kvality, ktoré si chcú ešte viac zdokonaliť a možno nimi prevýšiť aj samotnú krásu. Práve Miss Multiverse dáva túto príležitosť nielen krásnym, ale i cieľavedomým dievčatám, ktoré majú záujem neustále sa zdokonaľovať a posúvať sa stále vyššie.

Víťazka Miss Multiverse Slovensko bude reprezentovať Slovensko medzi 30 medzinárodnými modelkami z celého sveta, ktorých výber predstavuje oslavu excelentnosti medzi ženami. Všetkých 30 vybraných krások sa na svojej ceste za úspechom zároveň stane aj hlavnými hrdinkami programu TV Reality.

Prvou a doposiaľ jedinou slovenskou Miss Multiverse sa stala Marika Časnochová, ktorá vo svetovom finále v Dominikánskej republike očarila organizátorov, porotcov, či svetové osobnosti zo sveta módy natoľko, že postúpila do prestížnej TOP 10 súťažiacich. Takýto úspech pri slovenskej premiére na tejto jedinečnej súťaži naša reprezentantka sama nečakala!

To však nie je ani zďaleka všetko! Všestrannosť (Multiverse) a profesionalita slovenskej modelky oslovila na svetovom finále organizátorov natoľko, že dostala jedinečnú ponuku priniesť formát Miss Multiverse na Slovensko a stať sa jeho regionálnou riaditeľkou. Sen o Miss Multiverse Slovensko sa tak tieto dni stáva skutočnosťou aj v našich geografických šírkach!

Marika Časnochová je úspešná slovenská modelka, ktorá svoju stále aktívnu modelingovú kariéru odštartovala vo svojich 14-tich rokoch, kedy ju objavil ikonický Saša Jány a v národnom finále Elite Model Look obsadila krásne 3. miesto.

Marika sa môže pochváliť desiatkami fotení a módnych prehliadok nielen na Slovensku, ale i v zahraničí, vďaka čomu precestovala rozmanité kúty sveta. Svoj talent a krásu predviedla na najprestížnejšej slovenskej súťaži krásy MISS Slovensko, na súťaži krásy v Indonézii a na prestížnej svetovej súťaži MISS Multiverse, kde vo svetovom finále postúpila do exkluzívnej TOP 10 súťažiacich.

Prihlás sa na online casting a staň sa ďalšou Miss Multiverse Slovensko!!!

Ak aj ty túžiš po veľkom dobrodružstve a byť ďalšou Miss Multiverse Slovensko prihlás sa na online casting ešte dnes!!! Stačí ak nám na e-mailovú adresu missmultiverseslovensko5@gmail.com zašlete:

  • fotografie tváre i celej postavy
  • stručný životopis, ktorý musí obsahovať vek a skúsenosti v modelingu (všetky ďalšie a doplňujúce informácie sú vítané)
  • minimálna výška 174 cm

Oficiálna stránka súťaže: Miss Multiverse Slovensko

Facebooková stránka: Miss Multiverse Slovensko

E-mail: missmultiverseslovensko5@gmail.com

Instagram: Miss Multiverse Slovensko

Telefonický kontakt: 0904 098 458

Online casting potrvá do nedele 16.9.2018!!!

Pridaj komentár