Príď na jeden z castingov a staň sa ďalšou Miss Slovensko pre rok 2016

468
Príď na jeden z castingov a staň sa ďalšou Miss Slovensko pre rok 2016 3

,,Vezmi osud do vlastných  rúk, zapracuj na sebe a vyhraj súťaž Miss Slovensko 2016. Nenechaj si ujsť príležitosť spoznať zaujímavé miesta, zaujímavých ľudí a preži s nami zaujímavý rok.“ Prestížna súťaž krásy Miss Slovensko už odštartovala castingovú kampaň k svojmu  21. ročníku. Budúce finalistky súťaže Miss Slovensko 2016 musia spĺňať nasledovné podmienky, ktorými sú: v čase aprílového finále musia mať vek 18 – 24 rokov, byť slobodné, byť bezdetné, byť slovenskej štátnej príslušnosti a samozrejme musia byť bez plastických zákrokov.

Príď na jeden z castingov a staň sa ďalšou Miss Slovensko pre rok 2016

miss_slovensko_castingy_mmagazin2V povinnej výbave uchádzačiek o postup nesmú chýbať plavky, lodičky a fotografie. Výberové kolá sa začnú v polovici januára 2016 v štyroch slovenských mestách. Presné časy castingov nájdete na webovej stránke forza.sk. Na stránke Forzy sa môžu dievčatá zaregistrovať aj vopred. Víťazka Miss Slovensko 2016 získa postup na Miss World 2016, honorovanú zmluvu od Produkčného domu Forza, štýlový Hyundai Tucson,  bývanie pri Dunaji od Smart Brokers na jeden rok a ďalšie zaujímavé ceny.

miss_slovensko_castingy_mmagazin1

13. januára v Žiline (Boutique hotel Dubná Skala)

14. januára v Košiciach (Congress hotel Centrum)

15. januára v Banskej Bystrice (Kongres hotel Dixon)

17. januára v Bratislave (DoubleTree by Hilton)

miss_slovensko_castingy_mmagazinOd februára do apríla prejdú finalistky súťaže dôkladnou prípravou na galavečer MISS SLOVENSKO 2016. ,,Príprava je vždy náročná, ale dievčatá, ktoré sa neboja výziev sa nemajú čoho obávať. Čaká ich mediálny tréning, výborný choreograf, skvelí hairstylisti, vizážisti, dizajnéri, fotografi a poradcovia na zdravý životný štýl. Ja osobne by som si ako finalistka celú takúto prípravku zopakovala veľmi rada. Prezradím, že  vďaka CK Hydrotour čaká nové finalistky už začiatkom februára exkluzívna cesta do čarovného Ománu. Skutočne sa všetky majú na čo tešiť. Aj keď vyhrať môže len jedna,“ hovorí riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková, ktorá v roku 2013 túto prestížnu súťaž krásy vyhrala a od roku 2015 je jej riaditeľkou.

[forza.sk]

Pridaj komentár