Príď na casting a staň sa modelkou agentúry Sapphire-models

488
Príď na casting a staň sa modelkou agentúry Sapphire-models 1

Je tvojím snom stať sa modelkou a cestovať po celom svete? Tak neváhaj a príď na casting, ktorý sa uskutočni v pondelok 3.augusta na Námestí SNP 13 na 5.poschodí v agentúre Sapphire-models od 16.00 do 19.00 !!! Vítané sú dievčatá s výškou nad 174 cm a chlapci s výškou nad 185 cm. Modelky agentúry Sapphire-models pracujú po celom svete a to najmä v Indii, Číne, Turecku či v svetových mestách ako Madrid, Miláno a Los Angeles. Agentúra ponúka novým tváram dlhší pracovný pobyt v zahraničí, kde nadobudnú množstvo skúsenosti v oblasti modelingu.

Príď na casting a staň sa modelkou agentúry Sapphire-models

casting_sapphire_models_mmagazin1

Sapphire-models je modelingová agentúra, ktorá vznikla približne pred dvoma rokmi. Agentúra ponúka okrem modelingu, aj kvalitné kurzy pre modelky a o tréning sa stará tím kvalifikovaných odborníkov, fotografov a skúsených modeliek.

casting_sapphire_models_mmagazin2

Hlavným cieľom Sapphire-models je vytváranie čo najlepších pracovných podmienok pre modelky a modelov v krajinách celého sveta. Pracujú pre módne časopisy a kampane známych módnych značiek.

casting_sapphire_models_mmagazin5

Starostlivosť o svoje modelky a modelov udržiavajú pravidelnými testovacími foteniami, foteniami polaroidov a natáčaním prezentačných videí.

casting_sapphire_models_mmagazin4a

Sapphire-models vyhlasuje casting pre nové tváre. Casting sa bude konať v pondelok 3.augusta na Námestí SNP 13 na 5.poschodí od 16:00 do 19:00. Výber bude prebiehať pred kvalifikovanou porotou. Víťazi budú informovaní telefonicky.

casting_sapphire_models_mmagazin4

Casting agentúry Sapphire-models

casting_sapphire_models_mmagazin3

[sapphire-models.com]

Pridaj komentár