Slovenská módna návrhárka sa netají, že kolekcia PRE-FALL 2018 vznikla celkom narýchlo. „Pôvodne som sa pripravovala až na kolekciu jeseň/zima 2018, no keďže som tento september absolvovala až štyri módne prehliadky za sebou, musela bezpodmienečne vzniknúť aj ,,prípravná kolekcia“ na jeseň“, dodáva nová tvár módnej scény 2017, Zarina Šimkovič.

Príchod jesene oslávila ženskými farbami a výraznými vzormi! Aká je nová kolekcia PRE-FALL 2018 slovenskej módnej návrhárky Zariny Šimkovič?

Návrhárka sa v kolekcii pohráva s basic strihmi, v rámci ktorých dominuje business štýl. Mnohé módne kúsky sú však vhodné na každú príležitosť a preto je aj celá kolekcia zostavená tak, aby si v nej vedela vybrať každá žena.

V kolekcii autorka použila veľmi ženské farby, evokujúce príchod jesene, z ktorých spomeňme napr. baby pink, malinovú či maslovú. Neprehliadnuteľným prvkom kolekcie je látka s výrazným ,,strakatým“ vzorom.

Módna kolekcia PRE-FALL 2018 by Zarina Šimkovič bola exkluzívne predstavená na prvom dni Bratislavských Módnych Dní, ktoré prebehli v Hotel & Spa Resort Kaskády.

Pre mladú návrhárku to bola zároveň prvá módna show, v rámci ktorej predstavila kolekciu mimo Bratislavy. Menšia časť kolekcie bola predstavená publiku aj počas špeciálneho podujatia VIP Club Slovenka v bratislavskom hoteli Double Tree by Hilton.

FOTO: Ivan Medveď

Pridaj komentár