Je isté, že tohtoročné jarné trendy výrazne ovplyvnila súčasná pandemická situácia, no aj napriek tomu sa máme na čo tešiť. Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi riadkami, v ktorých sa dozviete, ktoré tri hlavné trendy túto sezónu jednoducho musíte mať.

Svieža levanduľová

Jar a pastelové farby k sebe neodlúčiteľne patria. Tieto jemné odtiene farieb evokujú jemnú ženskosť a hravosť s  nádychom 50. rokov. A najmódnejšou farbou tejto jari bude jednoznačne levanduľová.

Veľmi ľahko sa kombinuje s inými odtieňmi a najmä na jar sa výborne hodí k bielej a aj k farbám iných pasteliek ako sú napr. mätová a baby blue. Kombináciou týchto farieb si vytvoríte krásny jemný kontrast a váš outfit bude pôsobiť mladistvo a jarne.

Ak ste v nosení pastelových farieb úplným začiatočníkom, odporúčame kombináciu pastelovej farby s neutrálnymi tónmi alebo maximálne dvoch pastelových farieb, ktoré oživia jednoduchší outfit.

Vzhľadom na to, že sú tieto odtiene intenzívnejšie, vyberte si oblečenie s čistými líniami a z ľahších materiálov. Vhodným pastelovým kúskom môžete dokonale rozbiť aj strohejší look a do svojho outfitu vdýchnuť trošku ženskosti … dokonca aj keď patríte k zarytým milovníčkam čiernej.

Hravé bodky

Bez bodiek si už módu nevieme predstaviť, podobne ako bez kára či pásikov. Bodky boli veľkým hitom v 40., 50. a 60. rokoch minulého storočia a so železnou pravidelnosťou sa do našich šatníkov vracajú takmer každú sezónu.

Túto jar nájdete bodky doslova na všetkom – od nohavíc, blúzok až po šaty. Sú svieže, hravé a sú dokonalou voľbou na prichádzajúce slnečné dni. Malé, veľké, výrazné či nenápadné – tento rok ich nájdete všetky a skoro všade.

Môžete ich kombinovať navzájom a obliecť si ich od hlavy po päty či zvoliť jeden výrazný kúsok a doplniť ho farbami. Bodky patria medzi dominantné vzory aktuálnej sezóny. Či si už zvolíte šaty, sukňu ležérnu mikinu alebo šál, vaša voľba bude podľa najnovších trendov bezpochyby správna.

Pohodlný outfit

Je jasné, že športové oblečenie sa v posledných mesiacoch stalo súčasťou našich životov viac než po iné roky. Počas tohto obdobia sme si zvykli na pohodlnejšie kúsky, v ktorých ľahko obsedíme doma počas home office, pri dobrom filme, alebo sú ideálnou voľbou na cvičenie a šport. A tak sa čoraz viac stáva trendom pohodlnosť v obliekaní. 

Preto je túto jar doslova nevyhnutnosťou investícia do kvalitných materiálov, v ktorých zvládnete doslova všetko. Športové mikiny sú tak dnes súčasťou šatníka každej modernej ženy. Tie kvalitnejšie sú vyrobené z materiálov, ktoré výborne odvádzajú vlhkosť a preto sú ideálne nielen na tréning či rôzne športové aktivity, ale aj na deň plný leňošenia pred telkou. Či už sa rozhodnete pre rozopínanciu alebo dávate prednosť klasickej, športová mikina je bez pochýb tá správna voľba!

FOTO: pinterest.com, La Femme, Cellbes, Björn Borg-www.upbrands.sk, Twinset

Pridaj komentár