Ako sme videli v uliciach svetových metropol módy, kvetinové potlače hlásia opäť veľký návrat a to v úžasných prevedeniach. Či je to potlač, výšivka alebo maľované vzory zdôrazňujúce ženskosť a jemnú romantiku, revolúcia kvetov je opäť TU!

Prichádza jar a s ňou aj veľká kvetinová revolúcia!!! V týchto outfitoch budete rozhodne trendy!

Ako túto jar správne nosiť jemné kvetinové vzory?

Romantické, nežné, ženské. Menšie kvetinové vzory na jasných, bledších odtieňoch budú IN aj túto sezónu. Či si už zvolíte bundičku alebo šaty v pastelových farbách, vytvoríte tak svieži jarný outfit. Navyše ho môžete vždy nosiť v kontraste s tvrdšími materiálmi, ako napr. šaty v kombinácii s koženou bundou.

Inšpirácia zo 60‘ rokov

Rozdiel medzi týmto a predchádzajúcim trendom spočíva hlavne v tom, že kvetinové vzory sú naopak v žiarivých farbách a na tmavom podklade. Nebojte sa kombinácie veľkej potlače a sýtych farieb. Veľmi obľúbenými kúskami sú najmä maxi šaty a nohavice s názvom culotte.

Tropická potlač

Všetci, ktorý chcú posunúť kvetinový trend vo svojom šatníku o level vyššie, by mali túto sezónu vyskúšať tropické vzory. Objavili sa na prehliadkových mólach počas New York Fashion Weeku ako čerstvý závan jari a leta. Kvety ibišteka, palmové listy či listy Monstera, sú tým pravým odvážnym vzorom do vášho jarného šatníka.

1 KOMENTÁR

Pridaj komentár