Možno sa to bude zdať zvláštne, ale nesprávnym výberom tak samozrejmej  súčasti každého outfitu, akým je spodné prádlo, môžeme pokaziť celý dojem z krásnych šiat, ale rovnako i z outfitu na bežný deň. Slovenská firma BEPON, už viac ako dvadsať rokov prináša svojim zákazníčkam celé spektrum špecializovaného pančuchového tovaru ako i zoštíhľujúcej spodnej bielizne, vďaka ktorým budete pri každej príležitosti vyzerať perfektne!

Pri príležitosti Medzinárodného dňa žien spúšťame veľkú súťaž so značkou  BEPON!!! Tieto zoštíhľujúce nohavičky môžu byť už čoskoro vaše!

Cítiť sa skvelo a sebavedome je nepochybne dôležité pre každú ženu, obzvlášť v priliehavých šatách alebo stále obľúbených skinny džínsoch. Ak zvolíte spomínaný typ oblečenia s tvarujúcimi semibody nohavičkami,nemusíte saobávať, že nadbytočné kilá či vytŕčajúce bruško narušia váš pocit sebaistoty. Tento typ zoštíhľujúcej spodnej bielizne dokonale potlačí problémové partie a vytvaruje vaše krivky. Semibody nohavičky sú aj pod oblečením z jemných materiálov takmer neviditeľné a vďaka špeciálnemu upínaniu o podprsenku vôbec nepadajú a nerolujú sa. Čo viac si už žena môže priať?

Pri príležitosti Medzinárodného dňa žien, vám M mgazín.sk v spolupráci so slovenskou módnou značkou BEPON, prináša súťaž o značkové nohavičky SEMIBODY. Ako sa do súťaže zapojiť?

Stačí veľmi jednoducho splniť 3 základné podmienky:

  1. Staňte sa fanúšikom facebookovej stránky M magazín.sk tak, že jej dáte svoj „LIKE“
  2. Verejne zozdieľajte článok so súťažou
  3. Do komentára pod článok nám napíšete,na akú príležitosť by ste semibody nohavičky od BEPONu využili

POZOR !!!!!

Súťaž prebieha do nedele 18. marca 2018! Všetkým súťažiam želáme veľa šťastia!

Bližšie informácie o výrobku a jeho cene získane na ktorejkoľvek z predajní BEPON po celom Slovensku, ale i na bepon.sk.

Semibody nohavičky

Cena: 39,90 EUR

Materiál: Polyamid 73%, Elastan 27%

Pridaj komentár