Je všeobecne známy fakt, že jesenné a zimné týždne sú pre naše organizmy zaťažkávajúcimi skúškami. Doplňte potrebné živiny so špičkovými produktmi z radu Wellness™ by Oriflame!

Prečo Wellness™ by Oriflame?

Značka švédskej prírodnej kozmetiky Oriflame je zástancom filozofie komplexnej krásy – krásy zvnútra i zvonka, ktorá je bezpodmienečne prepojená so zdravím. Preto založila rad Wellness™ by Oriflame, v ktorom nájdete všetko, čo potrebujete pre svoje zdravie.

Oriflame zamestnáva vo svojich dvoch výskumných centrách približne 120 vedcov. Títo sa nevenujú kráse iba zvonka, ale aj zvnútra. Elitní odborníci v oblasti vedy a medicíny v medicínskom výskumnom centre v Igelöse pracujú každý deň na vývoji výživových doplnkov, ktoré pomáhajú pozitívne meniť životy ľudí na celom svete. Vedecký tím a tím lekárov dotvárajú dietológovia, šéfkuchári, potravinoví technici a sestry, ktorí pod vedením Stiga Steena, profesora kardiotorakálnej chirurgie, vyvíjajú produkty pre vaše zdravie.

Astaxantín a výťažok z čučoriedok – výnimočný antioxidačný profil

Každá kapsula výživového doplnku obsahuje výnimočný antioxidačný profil vďaka astaxantínu a výťažku z čučoriedok a tiež pridaným vitamínom C a E. Astaxantín je získavaný z udržateľných zdrojov – z morskej riasy. Spomenuté zložky chránia organizmus pred pôsobením voľných radikálov a tiež pred oxidačným stresom.

Astaxantín a výťažok z čučoriedok majú pozitívny vplyv v týchto oblastiach:

Zrak: zvýšená ochrana pred UV žiarením, menšia únava očí

Svalstvo a kĺby: väčšia sila a výdrž, redukcia zápalov

Pokožka: zvýšená ochrana pred UV žiarením a pred tvorbou vrások, ochrana pred voľnými radikálmi

Morský vápnik + vitamín D z trvalo udržateľných zdrojov

Vápnik tvorí 99 % kostí a zubov a nedokážu bez neho fungovať ani iné procesy v tele. Preto je potrebné prijímať ho v dostatočnom množstve. Keďže si ho naše telo nedokáže vyprodukovať samo, musí ho prijímať z potravy. Vápnik je však náročný na tráviace procesy, preto by mal byť nielen prehltnutý, ale pocmúľaný alebo rozhryznutý.

Wellness™ by Oriflame priniesol na trh jedinečný Morský vápnik + vitamín D, ktorý je ochutený a pripravený na cmúľanie. Trávenie nezaťažuje aj vďaka komplexu Aquamin™ – morský vápnik je získavaný z morských rias z islandských vôd, je čisto organického pôvodu, a teda pochádza z udržateľných zdrojov. Navyše obsahuje ďalších 72 stopových prvkov a tiež vitamín D, ktorý je potrebný na správnu absorpciu vápnika v tele.

Prečo sú Omega 3 mastné kyseliny potrebné?

Kapsuly Omega 3 sú výživovým doplnkom s rybím olejom z udržateľných zdrojov obsahujúcim EPA (kyselinu eikozapentaénovú) a DHA (kyselinu dokozahexaénovú). Čistý Omega 3 rybí olej v kapsulách má certifikát udržateľnosti udelený organizáciou Friend of the Sea.

Je vedecky dokázané, že omega 3 mastné kyseliny EPA a DHA sú prospešné pre zdravie srdcovocievneho systému, normálne fungovanie mozgu, zraku, srdca, optimálnu hladinu triglyceridov v krvi a optimálny krvný tlak.

Vyživujúci komplex na vlasy a nechty – darujte im zdravie zvnútra!

Výživový doplnok s obsahom zinku, selénu, železa, vitamínu C, aminokyselín a rastlinných výťažkov. Spoločnými silami prispievajú k udržaniu zdravých nechtov a vlasov. Často sa totiž stáva, že našim vlasom doprajeme vyberané šampóny a balzamy, ale zabúdame na to, že rastú zvnútra nášho organizmu, a tak primárne v ňom, vo svojom základe, potrebujú všetky živiny a látky, ktoré sú budúcnosťou ich krásy a zdravia zvonka.

Tieto aktívne zložky pomôžu vašim vlasom a nechtom, aby boli krajšie a zdravšie:

  • prokyanidíny z jablka – zvyšujú celkové množstvo, priemer a pevnosť vlasov
  • L-lyzín, najmä v kombinácii so železom – bráni vypadávaniu vlasov a predlžuje ich životnosť
  • železo – zastavuje vypadávanie vlasov a podporuje ich opätovný rast u ľudí s jeho miernym deficitom. Je dôležité aj pre zdravý stav nechtového lôžka.
  • vitamín C – zlepšuje vstrebávanie železa

Nenechajte chladné dni, aby oslabili váš organizmus – ako na úrovni zdravia, tak na úrovni krásy. Zaregistrujte sa na oriflame.sk a nakupujte všetky produkty so zľavou až 20 %.

Pridaj komentár