Nový luxusný hotel, ktorý bol otvorený len pred piatimi rokmi, sa rozkladá na obdivuhodnej ploche 50 000 m². Okrem samotnej modernej zástavby, vytvára priaznivú mikroklímu bezprostredne blízka piesočná pláž a hranica s prírodnou rezerváciou, čo dodáva hotelu vzácny punc harmónie s prírodou.

Rafinovane vybudovaná zástavba pozostáva z hlavnej budovy a niekoľkými ďalšími súvisiacimi prístavbami. Tie svojim návštevníkom ponúkajú celkovo 620 izieb.

Komfortné izby sú vybavené kúpeľňou, WC, sušičom vlasov, trezorom, satelitným TV, telefónom, Wi-Fi, minibarom, izbovou službou (za poplatok), klimatizáciou/kúrením, balkónom s výhľadom na more, čiastočným výhľadom na more alebo do záhrady.

Izby sa môžu líšiť veľkosťou a vybavením podľa toho, aký typ ubytovania si vyberiete – na výber sú 3 úrovne a to standard, family a kráľovský apartmán. K dispozícii sú jednolôžkové aj dvojlôžkové izby pre jednu osobu. Rodinné izby sa skladajú z 2 spální so spojovacími dverami a majú čiastočný výhľad na more.

Okrem luxusne zariadených izieb ponúka hotel pre svojich hostí mnohé ďalšie služby, ktorých samozrejmosťou je elegantné lobby s recepciou a posedením, internetový kútik za poplatok, Wi-Fi v celom areáli, hlavná reštaurácia, à la carte reštaurácie (za poplatok), bary, cukráreň, konferenčné miestnosti, koncertná aréna, knižnica, kino, diskotéka, obchody, kúpele, kaderníctvo a mnohé ďalšie služby.

Raritou je značková kaviareň Davidoff, ktorá je vôbec prvýkrát na svete lokalizovaná do niektorého z hotelov … a navyše bez poplatkov!

Pre fanúšikov športu sú k dispozícii tenisové kurty, stolný tenis, šípky, bocce, futbal, gymnastika, posilňovňa, sauna, plážový volejbal, basketbal, plážový futbal, šach, parný kúpeľ a hammam.

Za poplatok si môžete vychutnať miestne wellness centrum, vybavenie a svetlomet pre tenis, bowling, tenisové lekcie, požičovňu bicyklov a áut. turecké kúpele (procedúry za poplatok), jacuzzi, vodné športy, Spa centrum, salón krásy, masáže, biliard, elektronické šípky, počítačové hry, stolný futbal, air hockey či Playstation.

Jednou z dominánt hotela je piesočnatá pláž s mólom, ktorá poskytuje ležadlá, slnečníky a plážové osušky (zadarmo), na ktorej sa môžete občerstviť pri plážovom bare. Slnečné lúče, ako i dostatočný priestor na oddych pri vode ponúkajú okrem pláže aj 2 veľké bazény poskytujúce ležadlá, slnečníky a plážové osušky (zadarmo), detský bazén, menší aquapark a krytý bazén.

Hotel nezabúda ani na tých najmenších, pre ktorých je k dispozícii detské ihrisko, samostatný detský bazén, detské kino a medzinárodný Mini, Midi a Teeny Club.

Na svoje si prídu aj gurmáni, nakoľko raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere sú formou bufetu, diétny a vegetariánsky kútik, káva/čaj, pečivo, zákusky vo vybraných časoch, počas dňa občerstvenie, zmrzlina, nočné občerstvenie, neobmedzené množstvo miestnych nealkoholických (počas raňajok čerstvý pomarančový džús, energetické nápoje sú k dispozícii po celý deň), alkoholických a vybraných prvotriednych importovaných alkoholických nápojov.

K dovolenke zaručene patrí i zábava, ktorú si môžete dopriať formou animačných a večerných programov, ktorých súčasťou sú často pútavé koncerty a živá hudba.

Ak ste si ešte nevybrali vašu letnú destináciu, odporúčame vám Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa, ktorý sa v priebehu niekoľkých rokov stal ozdobou Tureckej riviéry. Prežite dni plné relaxu v harmónii s prírodou a doprajte si luxus, ktorý si zaslúžite!

V prípade, že ste radi okúsili luxus a pohostinnosť Turecka, profesionálny tím SUNFUN.SK vám s radosťou pomôže s realizáciou vašej vysnívanej dovolenky do najmenších detailov

FOTO: Portnature.com

Pridaj komentár