Niekedy sa nemusí ani nič pokaziť, ale jednoducho vaša kuchyňa už nevyzerá tak dobre ako pred niekoľkými rokmi. Môže za to klasické opotrebenie alebo len iná móda a vkus, ktorý sa mení každému. Ide o jednu z najdôležitejších miestností, ktoré sa v domácnosti využívajú, preto by ste sa v nej mali cítiť dobre.

FOTO: LightField Studios / Shutterstock.com

Ak kupujete nový byt alebo dom, je vo väčšine prípadoch jasné, že si budete chcieť všetko prispôsobiť k štýlu, ktorý sedí vám. Či už po predchádzajúcich majiteľoch alebo po developerovi, ktorý nemusel myslieť na všetko a po čase by ste potrebovali zmenu.

Dostatočne kvalitný, ale aj dobre vyzerajúci drez

Vyberte si vaše obľúbené farby, materiál alebo umiestnenie. Aj kuchynský drez môže pôsobiť modernejšie a dizajnovo. Záleží samozrejme na veľkosti kuchyne. Potrebujete veľký alebo malý, koľko vecí naň budete ukladať? Ak máte umývačku riadu, je zbytočné, aby vám zaberal veľa miesta. Ak si ale automaticky predstavujete strieborný nerezový materiál, môžete sa pozrieť na internet. Môžete si zvoliť aj iné farby, napríklad krásnu a elegantnú čiernu, ku ktorej viete kuchyňu hneď prispôsobiť. Väčšina spotrebičov je totiž rovnakej farby, preto tam nebude drez nijak vyčnievať. Vybrať si môžete granitový drez, ktorý je aj odolnejší. Určite to bude pre vás pozitívna zmena.

Keď jedno, tak aj druhé

Samozrejme, keď už sa niečo zmení, je nutné to urobiť poriadne. Aj drezová batéria by si zaslúžila zmenu. Mnohokrát je to práve ona, ktorá sa najrýchlejšie opotrebuje a často sa kupujú náhradné diely. V prípade zmeny drezu si už ale nemusíte robiť starosti s opravou a rovno si môžete kúpiť kvalitnejší výrobok, ktorý sa k drezu bude aj patrične hodiť. Na výber je tiež niekoľko kusov. Môžete mať hranaté tvary, ktoré sú aktuálne moderné alebo aj klasické kohútikové so studenou a teplou vodou zvlášť. Záleží len na vás do akého štýlu sa chcete vybrať.

1 KOMENTÁR

Pridaj komentár