Yoga, farby a jedinečná svetelná atmosféra. V bratislavskej Hant Aréne sa len nedávno konal najfarebnejší yoga eventJust Neon Yoga by Huawei, ktorého sa zúčastnilo takmer 500 účastníkov. Výnimočná akcia, ktorá priniesla nový pohľad na yogu ako takú, sa stretla s veľmi pozitívnou odozvou, čo potvrdilo, že premiérový ročník tohto zážitkového podujatia sa podaril na výbornú!

Premiéra najfarebnejšej yogy na Slovensku dopadla na výbornú! Ktoré známe tváre si túto príležitosť nenechali ujsť?

Účastníci Just Neon Yogaby Huawei si vychutnali dva druhy yogy – basic a power, a to veľmi netradične – pod UV svetlami a v sprievode živej hudby. Moderátorom bol herec Juraj Bača a akcie sa zúčastnili aj známe osobnosti – moderátorky Lenka Šóošová a Adriana Špronglová, ktoré sú zároveň ambasádorkami podujatia, tanečníčka Katka Jakeš Štumpfová, fitnesska Tatiana Žideková či moderátor Michal Sabo. V programe tiež vystúpili huslista Marco Rajt, tanečníci Tron Dance Girls a speváčka Mirka Miškechová.

Súčasťou podujatia bola aj Beauty zóna s Oriflame, odľahčený gastronomický zážitok s radou LaktoFree od Raja a yoga workshopy s HYC a Flexity.

„Ďakujem každému, kto myšlienku tohto podujatia pochopil. Nechceli sme pretvoriť yogu, chceli sme vytvoriť emóciou nabité prostredie, kde bude cvičenie yogy pre ľudí inšpiratívne a to sa nám podarilo. Dnes vieme, že Just Neon Yoga je najväčším yoga eventom na Slovensku a na to som veľmi hrdá,“ neskrývala nadšenie organizátorka Lenka Šoltésová.

Partnerom Just Neon Yogy bola aj spoločnosť Huawei, ktorá sa rozhodla motivovať ľudí k prirodzenému ľudskému kontaktu. Podľa výrobcu je smartfón síce dôležitým pomocníkom, no nemáme zabúdať žiť v prítomnosti a stretávať sa s ľuďmi aj na takýchto príjemných akciách.

„Rozhodli sme sa zapojiť do tohto projektu, keďže Huawei ponúka špičkové produkty v oblasti mobilnej fotografie, ktoré dokážu tieto unikátne momenty zachytiť akoby boli skutočné tu a teraz,“ povedal o spolupráci Roman Vaňko, marketingový riaditeľ Huawei. Účastníci mali zároveň exkluzívnu možnosť vyskúšať si na akcii mobilný telefón Huawei P20, ktorý ešte oficiálne nie je v predaji.

Návštevníci svojou účasťou podporili aj projekt spoločnosti Oriflame – Farebné nemocnice, v rámci ktorého organizátori následne pomôžu s nákupom farieb potrebných na vymaľovanie a obnovu nemocnice.

Pridaj komentár