Múmia verzus Tom Cruise. Fanúšikovia sa môžu tešiť na impozantný filmový zápas, v ktorom sa stretnú dve legendy. Tento súboj bude mať podobu výpravného akčného dobrodružstva, ktoré má byť prvým dielom veľkolepej série, ktorá nás zavedie do sveta bohov a netvorov.

Premiéra filmu Múmia: Hrôza z dávnej minulosti prichádza na plátna kín!

V stredu 7. júna sa konala slávnostná premiéra filmovej novinky a bolo sa na čo pozerať! Okrem filmového príbehu plného špičkových vizuálnych efektov, filmovú atmosféru dotvorila Body painting modelka, ktorá stvárnila jednu z hlavných postáv – Múmiu.

Akčné fantasy ožilo na plátne v IMAXe. Práve technológia IMAX dáva vyniknúť špeciálnym efektom, čím je premietanie filmu oveľa väčším zážitkom. Premiéru si nenechali ujsť ani Thomas Puskailer s manželkou Abbie, moderátor Bruno Ciberej, youtuber Matej Zrebný, herec Lukáš Frlajs, youtuberi Exloited, Moma a Asimister a raper Majself.

Thomas Puskailer s manželkou Abbie

Filmovú novinku Múmia môžete vidieť už od 8. júna vo Vašich kinách. Efektami a zážitkami nabitých 110 minút Vám prináša filmová distribučná spoločnosť CinemArt SK.

Raper Majself

Youtuber Matej Zrebný

Moderátor Roman Juráško

Moderátor Bruno Ciberej

Youtuberi Exploited a Moma

Youtuber Asimister

Herec Lukáš Frlajs

Body paint modelka

Vychutnajte si jedinečný filmový zážitok

Pridaj komentár