Konečne tu máme leto! Obľúbené obdobie, ktoré so sebou nesie bláznivé letné nápady nielen pri výbere našich outfitov, ale aj v líčení. Ostré slnko a vysoké teploty však dávajú našej pokožke aj patrične zabrať. Kým pri líčení platí pravidlo „menej je viac“, pri hydratácii je opak pravdou. Je viac než dôležité vsadiť na poctivú hydratáciu, ochranu a výživu našej pokožky.

Pripravte sa s Avonom na poriadnu nádielku noviniek, ktoré nielenže nemaskujú dokonalosť, ale priam ju podčiarkujú. Čo viac si totiž priať, než produkty, ktoré dopomôžu k zdravému a žiarivému vzhľadu? Buďte hrdá na svoje charakteristické črty, pretože jedinečnosť je ako naša osobná značka – robí každú z nás odlišnou.

Spoločník do každého dňa v podobe Avon Luck Eau So Free EDP

Objem: 30 ml, Bežná cena: 24,50 €

Nová vôňa Avon Luck Eau So Free je skutočný skvost pre silné a očarujúce ženy v každom veku. V spojení arómy výrazného citrónu so sladkou ale zmyselnou damašskou ružou, sa stanete kráľovnou každej situácie. O bodku na záver sa postará jemný drevitý nádych zlatej ambry, ktorý vás obklopí už pri prvom nádychu. Ľahko sa rozplýva v diaľke, no napriek tomu stále dokonalo vonia, čo z nej robí perfektnú spoločníčku na každý deň.

Pridaj komentár