Sila prírody skombinovaná s múdrosťou vedy: Natucain predstavuje novú, jedinečnú kombináciu účinných látok vyrobených zo 100 % prírodných ingrediencií a technológie kmeňových buniek, ktorá je zároveň bez sulfátov, hormónov, silikónov, parabénov a pokusov na zvieratách.

40 % žien a až 80 % mužov starších ako 30 rokov, trápi vypadávanie vlasov. Ako k vypadávaniu vlasov vlastne dochádza? Cyklus rastu vlasov sa skladá z 3 fáz: anagénnej, katagénnej a telogénnej. Počas anagénnej fázy rastú vlasy 3 až 5 rokov. V katagénnej fáze sa vlasový folikul zmenšuje a je oddelený od prívodu krvi do pokožky hlavy. Výsledkom je prerušenie dodávky živín do vlasov. Telogénna fáza je poslednou fázou rastu. V tejto fáze dochádza k vypadávaniu vlasov. Vlasový folikul sa môže zregenerovať a cyklus rastu vlasov tak následne môže začať od začiatku. Ak však pokožka hlavy nemá dostatok kvalitných živín, vlasy sú tenšie a dochádza k ich vypadávaniu.

Nezúfajte! Doktorka Stefanie Seyda totiž objavila riešenie tohto problému. Po skončení svojich štúdií na Oxfordskej univerzite, sa špecializovala na výskum nových účinných látok a prípravkov a podieľala sa aj na vývoji globálne úspešných inovácií.

Jej najnovšou inováciou je technológia MKMS24 obsiahnutá v prípravku Natucain. Ide o prelomovú aktívnu zložku, ktorá je 100 % tvorená prírodnými ingredienciami, akými sú napríklad šošovica, tymián a bambus. Technológia MKMS24 stimuluje vlasy priamo pri korienkoch a predlžuje anagénnu (rastovú) fázu rastov vlasov, čím redukuje vypadávanie vlasov a podporuje ich lepší rast. Výsledkom je výrazne slabšie vypadávanie vlasov a rast nových vlasov!

Vlasové tonikum v spreji Natucain sa aplikuje počas prvého mesiaca dvakrát denne na miesta postihnuté stratou vlasov. Prípravok má iba lokálny účinok v mieste aplikácie. Balenie vydrží približne 3 mesiace.

Pridaj komentár