Mnohí ho plánovali a mnohí sa zasa nechali inšpirovať. Hovoríme o vianočnom outfite, ktorým chcel pred mesiacom takmer každý zapôsobiť. Ktoré módne kúsky kraľovali posledným Vianociam?

Šaty

Vianoce majú nádych luxusnej formality, kedy máme skvelú príležitosť pohrať sa s materiálmi a vzormi. Zamat, satén alebo krajkové šaty boli rozhodne top voľbou, najmä pre tých, ktorí trávili Štedrý večer mimo domu.

K šatám mnohí volili zaujímavé doplnky, ktoré dodali moderný a trendy vzhľad. Napríklad štýlové ponožky do lodičiek alebo silonky s aplikáciami. Alebo aj  trendy kožušinový šálik do ktorého sa dalo príjemne zababušiť.

Trblietavá

Sukňa s lesklou aplikáciou alebo flitrami nikdy nevyšla z módy a bola hitom i poslednej vianočnej sezóny. Takúto výraznú sukňu možno jednoducho kombinovať s viacerými kúskami z vášho bežného šatníka.

Tí, čo boli skôr pre pohodlnejšiu verziu vianočného outfitu, volili väčší oversize pulóver. Pre vytvorenie správnej vianočnej atmosféry dominovali tradičné kombinácie zelenej, červenej, zlatej a striebornej farby.

Ženská

Vianoce sú sviatky pokoja, radosti a času stráveného s rodinou. Je to tiež príležitosť, kedy práve správne zvoleným oblečením dali mnohí ostatným najavo úctu k tomuto sviatočnému obdobiu.

Práve preto je to čas ideálny na šaty a výrazné doplnky. Tie z nás, ktoré zvolili počas Vianoc mnohé rodinné návštevy, nepohrdli ani výrazným červeným rúžom, ktorý má vo vianočnom stylingu čestné miesto.

FOTO: Kara, Pietro Filipi, Twinset, cellbes.sk, beautysecret.sk

Pridaj komentár