Zimné bundy a kabáty nie sú jedinými kúskami, ktoré môžete na jeseň počas chladného počasia nosiť. Veľmi obľúbenými sú aj prechodné bundy, ktoré sú štýlové a praktické. Spravidla majú aj kapucňu na ochranu proti dažďu či silnému vetru. Máte túto bundu v šatníku aj vy?

zdroj: Pexels.com

Štýlové bundy pre ženy

Dámske prechodné bundy nájdete v mnohých strihových aj farebných prevedeniach. Ide o štýlové kúsky, ktoré sa dajú veľmi jednoducho skombinovať do akéhokoľvek outfitu. Nie sú príliš ťažké, no dokážu vyprodukovať dostatok tepla.

Ako sme na začiatku spomenuli, nechýba im ani kapucňa, vďaka čomu sa viete ochrániť ako pred silným vetrom, tak aj pred dažďom či iným nepriaznivým počasím.

Na svoje si prídu aj muži

V ponuke nájdete aj pánske prechodné bundy, ktoré sú najčastejšie v tmavších farebných prevedeniach. Spravidla sa stretnete s klasikou ako čierna, modrá či sivá. Univerzálna farba sa dobre kombinuje aj s ostatným oblečením.

zdroj: Pexels.com

Športový vzhľad do športových outfitov

Väčšina prechodných búnd má športový vzhľad. Sú jednoduché, a preto sa nehodia k sukniam alebo šatám. Ženy by si k nim mali obliecť rifle alebo klasické nohavice. Muži v tomto smere nemusia svoj outfit nijako špeciálne meniť.

Kombinácia oblečenia s prechodnou bundou je pomerne jednoduchá. Zbytočne sa nesnažte outfit “prehnať” a prekombinovať. Vyberajte si základné a praktické kúsky.

Zaujímavé prechodné bundy

Móda je, ako istotne všetci vieme, vynaliezavá. Nemá žiadne hranice a ak sa nám zdá, že už nemôže prísť s ničím iným, veľmi rada nás prekvapí. Rovnako je to aj pri prechodných bundách, ktoré majú skôr praktický charakter.

Na trhu nájdete viaceré zaujímavé modely. Ženy si na svoje prídu napríklad pri možnosti sťahovania v páse. Táto možnosť dodáva bunde určitý tvar. Lepšie sa prispôsobuje telu a skvelo vyformuje postavu.

zdroj: Pexels.com

V bunde vďaka tomu vyzeráte lepšie. Opasok, ktorý bundu často sťahuje, je navyše skvelým doplnkom.

Ďalším príslušenstvom alebo dodatkom, ktorý k prechodným bundám môžete získať, je kožušinka. Tá sa nachádza ako na dámskych, tak aj na pánskych modeloch.

Tento doplnok vyzerá na bundách skvelo. Spravidla celý kúsok len dopĺňa a nemá nijakú praktickú úlohu.

Komfort je najdôležitejší

Prechodné bundy by mali poskytovať dostatok miesta na to, aby ste si pod ne obliekli mikinu či sveter. Nemali by vás nikde ťahať a mali by poskytovať dostatok tepla. Nie každá bunda je však úplne teplá.

Pred kúpou si produkt vyskúšajte alebo si pozrite materiál, z ktorého je vyrobený. Budete vedieť, či vám poskytuje presne to, čo potrebujete.

zdroj: Pexels.com

Ktorú si vybrať?

Na trhu nájdete desiatky rôznych modelov a to od tých najjednoduchších, až k tým zložitejším. Výber je však na vás. Najlepšie urobíte, ak si zvolíte ten, ktorý sa bude hodiť k väčšine vášho oblečenia a bude sa vám dobre nosiť.

Nezabúdajte ani na maličkosti ako kapucňa či vačky. Tie by nemali chýbať na to, aby bola bunda praktická na nosenie.

Zhrnutie

Prechodná bunda je must-have kúskom, ktorý sa vám zíde na každú jeseň či teplú zimu. Hodí sa takmer ku všetkému a dokáže vás ochrániť nielen pred chladom, ale taktiež pred vetrom či dažďom. Vyberte si jednu aj vy.

Použité kľúčové slová:

  • Prechodné bundy 270
  • Pánske prechodné bundy 370
  • Dámske prechodné bundy 300

FOTO: Pexels.com

Pridaj komentár