Pozrite si tie najlepšie kolekcie z prehliadkového móla na sezónu jar 2016

177
Pozrite si tie najlepšie kolekcie z prehliadkového móla na sezónu jar 2016 14

Jar 2016 je ešte ďaleko, ale už teraz sa môžeme tešiť na toto ročné obdobie, pretože so sebou prinesie obrovskú zmenu! Všetko sa to začalo, keď Riccardo Tisci priniesol Givenchy do New Yorku na ambicióznu a dojímavú šou pod názvom 11. September. Na prehliadku bolo pozvaných viac ako 1000 hostí nie z módneho priemyslu. Očakáva sa, že budúcu sezónu uvidíme viac verejných módnych prehliadok.  Zmena pokračovala až do posledného dňa v Paríži, kde Kering vyhlásil, že Demna Gvasalia z Vetements prechádza pod jedno z najlegendárnejších mien v módnom biznise – Alexandra Wanga (značka Balenciaga).

Pozrite si tie najlepšie kolekcie z prehliadkového móla na sezónu jar 2016

najlepsie_kolekcie_z_prehliadkovych_mol_na_jar_2016_mmagazin1

Pred rokom ešte neznámy Gvasalia je tak dnes garanciou prevratnej zmeny v Balenciage. Medzitým sa objavila reťaz debutov návrhárov v módnych domoch – niektoré viac, niektoré menej dobré – predstavenie sľubných undergroundových talentov u značiek, ako sú: Eckhaus, Latta a Koché, ako aj vzrušujúce technologické prevraty u Chalaya a Iris van Herpen, ktorí nám v reálnom čase ukazujú, ako bude vyzerať oblečenie v budúcnosti.

Hood By Air – Rodarte

najlepsie_kolekcie_z_prehliadkovych_mol_na_jar_2016_mmagazin2

Najvýznamnejšou spomedzi sezónnych noviniek bol posun od mestského minimalizmu, ktorý charakterizoval módu v nedávnych rokoch, k oveľa dekoratívnejšiemu a výstrednejšiemu štýlu obliekania, na čele s Alessandrom Michele z módnej značky Gucci.

Oscar de la Renta – Marc Jacobs

najlepsie_kolekcie_z_prehliadkovych_mol_na_jar_2016_mmagazin4

Nechceme preceňovať jeho vplyv, ale jedno je isté: dokázal zmeniť pohľad na módu počas niekoľkých krátkych mesiacov. Individualita a autentickosť je to, na čom teraz záleží. A sú to presne tieto vlastnosti, ktoré definujú najdôležitejšie prehliadky tejto sezóny. Nezabudnite si pozrieť top trendy na jar 2016. Predstavujeme vám 12 najlepších sezónnych kolekcií  v poradí od New Yorku až po Paríž.

J.W.Anderson – Gucci

najlepsie_kolekcie_z_prehliadkovych_mol_na_jar_2016_mmagazin6

Versace  Vetements

najlepsie_kolekcie_z_prehliadkovych_mol_na_jar_2016_mmagazin8

Balenciaga – Céline

najlepsie_kolekcie_z_prehliadkovych_mol_na_jar_2016_mmagazin10

Alexander McQueen – Louis Vuitton

najlepsie_kolekcie_z_prehliadkovych_mol_na_jar_2016_mmagazin12

[vogue.com]

Pridaj komentár