Jeden z našich najobľúbenejších spevákov a skladateľov, Pavol Habera, sa vracia na scénu s dlhoočakávanou novou piesňou. Len nedávno nakrúcal v Prahe videoklip k hudobnej novinke s názvom Všetko sa môže stať, ktorá bude titulnou skladbou k filmu Nikdy nehovor nikdy. Pozrite si exkluzívne zábery z nakrúcania!

Réžie nového hudobného videoklipu sa zhostil Vítek Pokorný a nakrúcal ho spolu s Paľom Haberom a Terezou Kostkovou v pražskej Stromovke, v Troji a na Barrandove. „V klipe som pozorovateľ toho, čo zažíva Tereza Kostková ako hlavná postava filmu, len tak sa okolo nej motám. Snažím sa to tu trochu ozvláštniť,“ zažartoval si počas slnečného dňa pri nakrúcaní videoklipu Paľo Habera.

Tvorcovia filmu Haberu oslovili a pustili mu film. Potom ako ho uvidel, muzikant so spoluprácou neváhal. „Ja mám rád romantické filmy. Veľa sa teraz točia filmy postavené na efektoch, kde herci natáčajú sami na zelenom pozadí a musia si predstavovať, čo sa vlastne deje okolo nich. Som odchovaný Woodym Allenom, mám radšej vzťahové filmy a filmy zo skutočného života, filmy, ktoré sa môžu stať. Všetko sa môže stať,“ opisuje Paľo Habera, prečo sa rozhodol zložiť pieseň k snímke Nikdy nehovor nikdy aj s odkazom na jej názov.

V klipe sa tiež objaví herečka Tereza Kostková. „Teším sa na to. Film Nikdy nehovor nikdy bola krásna práca a hudba a pesnička sú jeho dosť dôležitou súčasťou, takže pokračujem v podieľaní sa na filme aj takýmto spôsobom,“ prezradila pred nakrúcaním scén do klipu Kostková, ktorá vo filme stvárňuje hlavnú hrdinku Naďu.

Naďu (Tereza Kostková) a Petra (Tomáš Maštalír) stretávame v čase rozpadu ich manželstiev. Petrov vzťah s manželkou Lenkou (Lenka Krobotová) ochladol dlhým odlúčením pre jej prácu na misiách v Afrike. Nadin manžel Viktor (Marek Majeský) sa pre zmenu opäť raz „zamiloval“ do mladšej ženy. Nevinná zrážka áut Nade a Petra má za následok, že začnú na seba narážať aj v bežnom živote.

Naďa popri práci učiteľky vedie aj hodiny jogy. Peter je po viacerých zdravotných problémoch s chrbticou nútený zmeniť svoj životný štýl a práve joga mu má v tom pomôcť. Peter spoznáva Naďu v jej prirodzenom prostredí a ich vzájomné sympatie sa začínajú prehlbovať. Do rodiaceho sa vzťahu však vstupujú nielen ich deti (2 + 2), ale o slovo sa prihlásia aj bývalí partneri. Začína sa tak bláznivá jazda dvoch neúplných rodín, ktorá bude výzvou nielen pre našich hlavných hrdinov, ale aj pre ich blízkych, pretože VŠETKO SA MÔŽE STAŤ. V ďalších rolách sa predstavia Marek Majeský, Hana Holišová, Ondřej Sokol, Jana Kovalčiková, Lucia Siposová, Juraj Hrčka, Štefan Martinovič, Juraj „Šoko“ Tabaček, Branislav Bystriansky, ako aj ďalšie doposiaľ neobjavené detské herecké talenty.

Nový film vznikal pod taktovkou režiséra Braňa Mišíka (seriály Klamstvo, Priznanie, Hniezdo) a producentskej spoločnosti NUNEZ NFE, ktorá má na konte mimoriadne úspešné kinotituly Všetko alebo nič, Príliš osobná známosť a V lete ti poviem, ako sa mám. Komédiu Nikdy nehovor nikdy, ktorú prináša do kín filmová distribučná spoločnosť Bontonfilm, si budú môcť diváci vychutnať v kinách už od 3. augusta 2023.

Pridaj komentár