Najznámejšie slovenské dvojičky a speváčky Daniela a Veronika Nízlové len nedávno vydali svoj nový singel, ktorý už mnohí poznajú z upútaviek k seriálu Televízie Markíza – Milenky.

Poznáme ho zo seriálu Milenky! Daniela a Veronika Nízlové predstavili svoj nový singel Our Own Paradise!!!

„Keď sme skladbu Our Own Paradise počuli po prvýkrát, jednoznačne si nás získala,“ povedali speváčky dua TWiiNS. „Je to iná hudobná produkcia, na akú sú naši fanúšikovia zvyknutí, no ich reakcie na úvodné ukážky na našich profiloch nás presvedčili, že ideme správnym smerom,“ dodávajú sestry Nízlové.

TWiiNS sa vo videoklipe ku skladbe Our Own Paradise objavujú v ďalšej novej podobe. Režisér videoklipu Michal Nemtuda zvolil naoko jednoduché zábery na speváčky. Kľúčovú úlohu zohráva netradičné nasvietenie, doplnené o svetelný efekt lietajúcich motýľov vytvorený pomocou projektora.

Hru so svetlom podporil aj v prípade záberov na osobu v tme, ktorej dominuje fosforeskujúci make-up. Veľkú časť videoklipu tvoria aj zábery zo seriálu Milenky, v ktorom Daniela s Veronikou alternujú v úlohe Lindy.

Elektro-soulovú skladbu Our Own Paradise zložil Mike Lesirge, hudobník z Londýna, ktorý je známy svojou hrou na všetkých typoch saxofónov, klarinete, flaute i klavíri.

V priebehu svojej kariéry nahrával s takými hviezdami ako Craig David, Sam Smith, Cee-Lo Green a absolvoval turné s Beyoncé, Rihannou, Chrisom Brownom a ďalšími zvučnými menami svetovej hudobnej scény.

Pridaj komentár