Starajme sa o svoje prsia a podporme tak pacientky a ich blízkych. Aliancia onkologických pacientov s názvom NIE RAKOVINE, v spolupráci so spoločnosťou BEPON a odbornými partnermi, s podporou odborníkov, spolupracujúcich inštitúcií a obchodných centier, organizuje zážitkovú osvetovú road šou, ktorá zachraňuje životy. Pravidelné samovyšetrovanie prsníkov a mamografický skríning môže ročne zachrániť až 300 žien!

Prichádzame do vášho mesta, školy, či obchodného centra s osvetou o karcinóme prsníka a názornou edukáciou na simulátore samovyšetrovania, aby sme naučili ženy a dievčatá všetkých vekových kategórií, čo majú pravidelne robiť pre svoje ženské zdravie.

Onkologické pacientky sa tak dozvedia viac pre úspešné zvládnutie liečby. Stretnete sa tu s vyškolenými edukátormi z radov zdravotníkov i vyliečených onko- pacientok Účasťou ich podporí aj Emma Tekelyová, Patrik Herman, Jana Pifflová Španková, Bibiana Ondrejková, ako aj ďalšie známe tváre a regionálne médiá.

Na podujatí môžete aj vy podporiť našu psychologickú a praktickú pomoc chorým a pacientske poradne o. z. NIE RAKOVINE, kde vyliečené pacientky a pacienti sprevádzajú liečbou ženy bojujúce s karcinómom. Každý tu môže získať viac informácií o prevencii, diagnostike a o liečbe. Získate tu aj podporné ružové tričko, alebo nás môžete podporiť kúpou pančušiek, ktoré pomáhajú a tiež aj zaslaním darcovskej sms v tvare: DMS(medzera)POMAHAM na číslo 877.

Príďte sa v mesiacoch september, OKTÓBER a november 2019 dozvedieť, čo môžete urobiť pre svoje zdravie, a podporiť pacientky v ich boji za lepšiu liečbu.

PROGRAM osvetovej ROAD ŠOU „Prsko TOUR“

28.9. Bratislava – Avion Shopping park – 5 minút pre Vaše zdravie

1.10. Senec – sústredenie slovenskej ženskej futbalovej reprezentácie SFZ

5.10. Nitra a zároveň aj Autosalón NR

12.10. Trnava

19.10. Banská Bystrica

22.10. Svit – FALKE Slovakia

25.10. Prešov

26.10. Košice

30.10. Bratislava – Aupark

2.11. Bratislava – benefičné kolo Hyundai Extraliga floorball

22.11. Banská Bystrica

30.11. Žilina

Aj vy môžete podporiť psychologickú a praktickú pomoc onkologickým pacientom zaslaním darcovskej SMS v tvare: DMS(medzera)POMAHAM na číslo 877 alebo prispieť na účet (SK35 1100 0000 0029 4407 5295) verejnej zbierky ľubovoľnou sumou. ĎAKUJEME, že spolu s nami hovoríte NIE RAKOVINE PRSNÍKA.

Darcovská SMS správa je správa, ktorú zákazník prijme a ktorá je spoplatnená sumou 2 €. Obdarovaný dostane 96 % ceny z každej darcovskej SMS správy. Zákazník, ktorý chce podporiť dobrú vec, musí poslať SMS správu v tvare DMS POMAHAM (DMS medzera POMAHAM) na číslo 877 spoplatnenú bežnou cenníkovou cenou operátora (O2, Orange, Telekom). Mobilní operátori (O2, Orange, Telekom) odvádzajú 100 % z každej darcovskej SMS správy. Ak zákazník pošle SMS správu v nesprávnom tvare, obdrží hlásenie s upozornením, že zadal nesprávny text. Darcovská SMS správa mu účtovaná nebude. Viac informácií o mechanizme DMS nájdete na donorsforum.sk.

Pridaj komentár