Na konci školského roka obsadia slovenské kiná hovoriaci domáci miláčikovia. Tentokrát však nebudú poslušne behať za svojimi pánmi, ale riešiť vážny zločin! Bláznivá komédia Psí detektív si uťahuje z akčných policajných filmov a krimiseriálov, kde vyšetrovateľovi s prípadmi vždy pomáha jeho štekajúci partner. Aké by to však bolo, keby vedel napríklad taký Rex na svojho partnera nielen zaštekať, ale mu aj odpovedať štipľavou poznámkou? Dozviete sa v komédii Psí detektív, ktorá do slovenských kín dorazí koncom júna.

Povolenie hrýzť: Najlepší Psí detektív je na stope pašerákom zvierat! Bláznivá letná komédia dorazí už čoskoro aj do slovenských kín!!! + VIDEO

Keď elitné policajné duo – rotvajler Max a jeho partner Frank – odhalí skupinu medzinárodných pašerákov zvierat, musí sa Max infiltrovať na prestížnu výstavu psov a zločin zastaviť.

Film pod režisérskou taktovkou Raja Gosnella (Šmolkovia, Scooby-Doo) kombinuje počítačovú animáciu so živými hercami. Jedným z nich je napríklad Will Arnett, známy zo seriálu Arrested Development či ako hlas LEGO Batmana, ktorý si zahral Maxovho policajného partnera Franka.

V slovenskom znení mu hlas prepožičal Marek Majeský. Zaujímavé je aj hlasové obsadenie rotvajlera Maxa, ktorého hlasom v origináli je rapper Ludacris. Slovenským Maxom je dabingový herec Martin Kaprálik, okrem ktorého sa v slovenskom dabingu predstavia napríklad Táňa Pauhofová či Peter Rúfus.

Komédia Psí detektív bude mať premiéru už 28. júna 2018. Na naše plátna ju prinesie distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár