Pôvabná a krásna finalistka Miss Slovensko 2016 Michaela Meňkyová: „Navštíviť Tokio ostalo mojím tajným snom!“ + ROZHOVOR


Notice: Undefined property: stdClass::$share in /home/html/multi_152266/mmagazin.sk/wp-content/themes/Newspaper-child/functions.php on line 59

Notice: Trying to get property of non-object in /home/html/multi_152266/mmagazin.sk/wp-content/themes/Newspaper-child/functions.php on line 59

Milá, usmievavá, inteligentná, príjemná a navyše krásna! Aj takto je možné charakterizovať tmavovlasú krásku Michaelu, ktorá tento rok súťaží o prestížny titul Miss Slovensko 2016. Michaela Meňkyová ani zďaleka nie je žiadnym nováčikom, čo sa podobných súťaží týka. Už v minulosti sa totiž zúčastnila súťaží Miss Nitra a Miss Princess. Čo o sebe prezradila v krátkom rozhovore špeciálne len pre M magazín?

Pôvabná a krásna Michaela Meňkyová: „Navštíviť Tokio ostalo mojím tajným snom!“

michaela_menkyova_miss_slovensko_2016_mmagazin

Prípravy na finále Miss Slovensko 2016 bežia v plnom prúde. Odlišujú sa v niečom zásadnom od toho, ako si si ich pôvodne predstavovala?

Súťaž Miss Slovensko a takisto jej celý priebeh je nad všetky moje očakávania, ktoré som kedy mala. Miss Slovensko a celý jej tím je plný úžasných ľudí, ktorí sa o nás skutočne starajú ako o princezné a sú nám nápomocní vo všetkom, čo potrebujeme. Samozrejme, že to nie je prechádzka ružovou záhradou a stále „makáme“, ale verte mi, stojí to za to, pretože je to skúsenosť na nezaplatenie a zážitok na celý život.

michaela_menkyova_miss_slovensko_2016_mmagazin1

Čo bolo v doterajších prípravách na súťaž Miss Slovensko 2016 pre teba najnáročnejšie a čo si naopak v „pohodičke“ vychutnávaš?

Najnáročnejšie bolo pre mňa vydržať celé dni a hodiny v lodičkách s vysokým podpätkom, no takisto si zvyknúť byť v neustálom strehu pred verejnosťou a médiami. Naopak najviac som si vychutnávala všetky fotenia, prehliadky a cvičenie s Fit up.

michaela_menkyova_miss_slovensko_2016_mmagazin4

Na ktorú časť finálového večera sa tešíš najviac a prečo?

Neviem povedať jednu konkrétnu vec, na ktorú sa teším najviac, pretože sa teším na tento večer komplexne. Budú to pre mňa nezabudnuteľné chvíle, no zároveň veľká zodpovednosť vystúpiť na mólo pred celým Slovenskom.

michaela_menkyova_miss_slovensko_2016_mmagazin5

Vieme, že máš veľmi blízko k hip-hopu. Radšej ho počúvaš alebo naň tancuješ? Ktorý predstaviteľ hip-hopu je tvojou srdcovkou?

Hip Hop je naozaj mojou srdcovkou a keďže som sa tomuto štýlu tanca venovala niekoľko rokov vždy si naň rada zatancujem. Zároveň je to aj žáner, ktorý počúvam, čiže obľúbených interpretov mám niekoľko, ale takým NAJ je pre mňa Drake.

michaela_menkyova_miss_slovensko_2016_mmagazin6

Aký je tvoj vzťah k športu? Máš obľúbený šport ktorému sa venuješ? Ktorý šport si rada pozrieš aj v televízii a prečo?

Môj vzťah k športu je veľmi pozitívny. Od malička som sa venovala atletike a k športu som bola vždy vedená, keďže celá moja rodina je športovo založená. Pohyb je pre mňa základom aj psychickej pohody a je to pre mňa forma relaxu a liek na stres. Pri akomkoľvek športe sa vždy dokážem odreagovať, no najviac chodím do fitka, na kruhové tréningy, korčule, ale rada si zahrám aj volejbal či tenis. V televízii často sledujem futbal, hokej a tenis.

michaela_menkyova_miss_slovensko_2016_mmagazin7

V minulosti si už zažila súťaže krásy ako súťažiaca. Mala si v niektorej z nich číslo 5 ako na Miss Slovensko 2016?

Zúčastnila som sa už 2 menších Miss súťaží, ktorými boli regionálna Miss Nitra a celoslovenská Miss Princess. Na Miss Nitra som mala posledné poradové číslo 12 a na Miss Princess prvé,  číslo 1. Takže teraz je to taký zlatý stred. (smiech)

michaela_menkyova_miss_slovensko_2016_mmagazin8

Si v znamení vodnára, čo je z hľadiska ročných období zimné znamenie. Aký je tvoj vzťah k tomuto ročnému obdobiu?

Zimu mám veľmi rada hlavne kvôli tomu, že viem, že to je lyžiarska sezóna a ja lyžovanie milujem. Ale musím povedať, že sa lepšie cítim ako taký morský vodnár. More, teplo, slnko, to je moje obľúbené ročné obdobie.

michaela_menkyova_miss_slovensko_2016_mmagazin2a

Typickou farbou pre meno Michaela je zelená. Platí to aj v tvojom prípade? Aký je tvoj vzťah k tejto farbe?

Mojou typickou farbou zelená určite nie je. No v mojom šatníku je niekoľko kúskov vo vojenskej zelenej farbe a tú mam veľmi rada. Ale klasickú zelenú nevyhľadávam.

michaela_menkyova_miss_slovensko_2016_mmagazin3

Ak by sme ti zajtra ponúkli možnosť navštíviť Londýn, Tokio alebo Los Angeles, ktoré z daných miest by si si vybrala a prečo?

Vybrala by som si jednoznačne Tokio. Vďaka modelingu som precestovala časť Ázie, a Tokio ostalo takým mojim tajným snom. Mám rada ázijské jedlo, ľudí, ich kultúru, no jednoducho všetko. Tak dúfam, že to raz vyjde!

michaela_menkyova_miss_slovensko_2016_mmagazin2

 

[forza.sk]

Pridaj komentár