Pleť každej z nás si zaslúži maximálnu starostlivosť a to v každom období nášho života. Vyberte si preto aj vy z nových sad NovAge od Oriflame, ktoré boli vyvinuté na základe precíznych vedeckých štúdií a patentov. Štyri jedinečné balíčky zostavené špeciálne pre konkrétne vekové skupiny (20+ ; 30+ ; 40 ; 50+), nakúpite len teraz v extrémne výhodných zľavách!

Všetky chceme byť ako severanky. Mať čistú a zdravú pleť a používať iba také kozmetické prípravky, ktoré sú nielen bezpečné, ale aj efektívne. Aj preto je Scandi beauty novým trendom, ktorý sa dostáva do celého sveta a stáva sa životným štýlom stále väčšieho počtu dám. Čo je ale na severankách fascinujúce, je ich ojedinelý lokálpatriotizmus aj v oblasti kozmetiky, nakoľko používajú takmer výhradne domácu kozmetiku – veria jej čistote a veria použitým ingredienciám pochádzajúcim z domácich zdrojov.

Oriflame je prírodná švédska kozmetika, ktorá vo svojich dvoch centrách pre výskum a vývoj rastlinných kmeňových buniek, zamestnáva viac ako 120 vedcov a odborníkov vo svojich segmentoch. Výsledkom ich práce je množstvo štúdií, patentov a odborných prác uznávaných na celom svete a zároveň krásna a zdravá pleť žien, ktoré sa rozhodli staviť na prírodné ingrediencie podporené vedeckými poznatkami súvisiacimi s ich využitím.

Ak hľadáte pre svoju pleť len to najlepšie, je tu NovAge pre všetky vekové kategórie. Každý z radov NovAge je totiž vyvinutý inovatívnymi technológiami a je prispôsobený meniacim sa potrebám našej pokožky v priebehu života, a to s klinicky overenými výsledkami. Vďaka vlastnej jedinečnej štúdii AgeReflect™ o starnutí pokožky vedci z Oriflame každý produkt zacielili na špecifické príznaky starnutia. A čo je vašou úlohou? Len si vybrať!

NovAge True Perfection pre ženy vo veku 20+

Pre najmladšiu vekovú skupinu je pripravená pokročilá škála starostlivosti o pleť, ktorá je vhodná najmä pri hektickom životnom štýle. Pomáha oddialiť výskyt prvých príznakov starnutia, nakoľko je klinicky dokázané, že dokonale zlepšuje pokožku – zvyšuje jej hydratáciu, minimalizuje póry a až 11-násobne rozžiaruje pleť. Výťažky z hodvábneho stromu a rastlinných kmeňových buniek z acai pomáhajú odďaľovať prvé známky starnutia a chránia pokožku pred negatívnym pôsobením voľných radikálov.

NovAge Ecollagen pre ženy vo veku 30+

Používanie tohto radu preukázalo redukciu vrások až o 49 %, a to zvýšením množstva kolagénu v pleti. Bolo totiž preukázané, že patentovaná technológia Tri-Peptide a výťažky z rastlinných kmeňových buniek z ľuľkovitých rastlín podporujú tvorbu kolagénu, vďaka čomu sa časom vrásky viditeľne redukujú. Zároveň chránia celistvosť štruktúry pleti neutralizovaním enzýmov, ktoré sú príčinou úbytku kolagénu.

NovAge Ultimate Lift pre ženy vo veku 40+

NovAge Ultimate Lift obnovuje pevnosť a pružnosť pleti, ktoré je pre túto vekovú kategóriu mimoriadne dôležitá. Patentovaná technológia AsparotLift a výťažky z rastlinných kmeňových buniek z budleje zlepšujú pevnosť a pružnosť pleti, čím sa zvýraznia kontúry tváre a spomalí sa proces starnutia. Objaveniu komplexu AsparotLift predchádzalo 7 rokov výskumu, 1 000 skúmaných aktívnych zložiek a 30 000 skrínovaných génov. Výsledkom je komplex poskytujúci regeneráciu keratocytov o 30 %, omladenie fibroblastov o 20 rokov, obnovu zamše, a tak i pružnejšiu pokožku až o 70 %.

NovAge Time Restore pre ženy vo veku 50+

Dokázalo sa, že technológia genisteín Genistein a výťažky z rastlinných kmeňových buniek skorocelu intenzívne vyživujú a hydratujú, vďaka čomu je pleť pevnejšia, pružnejšia, kontúry tváre výraznejšie a hlboké vrásky a starecké škvrny svetlejšie.

Každá sada NovAge obsahuje 5 skvelých produktov dennej starostlivosti o pleť, ktoré sú predávané exkluzívne v luxusnom balení. Za zvýhodnené ceny si ich môžete objednať len teraz na oriflame.sk

Pridaj komentár