Ajurvéda je staroveká múdrosť pochádzajúca z indickej kultúry, ktorá je založená na presvedčení, že naše blaho závisí od harmónie medzi mysľou a telom. Nakoľko v spoločnosti AVON Cosmetics veľmi dobre vedia, čo dnešné ženy potrebujú, prinášajú na trh v rámci predajného obdobia február / marec 2020 novinku, opierajúcu sa práve o tieto vzácne múdrosti.

Už dnes si môžete dopriať pleťovú a telovú starostlivosť s kurkumou a kokosovým mliekom značky Planet Spa, s ktorou si zostavíte vlastný upokojujúci a vyrovnávajúci ajurvédsky rituál.

Základom tejto nielen pleťovej, ale i telovej starostlivosti, je ajurvédske zlaté mlieko – zmes výťažkov z kurkumy a kokosového mlieka, ktoré poskytuje upokojujúci pocit a pomáha obnoviť rovnováhu medzi mysľou, telom a dušou.

Upokojujúci univerzálny olej na telo a vlasy s kurkumou a kokosovým mliekom

Objem: 150 ml, Bežná cena: 10,50 €

Multifunkčný olej na telo, vlasy a aj do kúpeľa v jednom. Olej upokojuje a obnovuje hydratáciu suchej pokožky a vlasov a je ideálny aj na relaxačné masáže.

Upokojujúci telový krém na telo a vlasy s kurkumou a kokosovým mliekom

Objem: 200 ml, Bežná cena: 12,50 €

Upokojujúci telový krém hydratuje pokožku, zjemňuje ju a redukuje začervenanie. Je vhodný aj po holení alebo depilácii voskom.

Upokojujúca pleťová maska s kurkumou a kokosovým mliekom

Objem: 50 ml, Bežná cena: 7,90 €

Upokojujúca pleťová maska odstraňuje odumreté bunky pleti, minimalizuje vzhľad pórov a pomáha obnoviť rovnomerný tón pleti.

Obojstranná pomôcka na nanášanie pleťovej masky

Rozmery: 17,6 x 2,2 cm, Bežná cena: 6,30 €

Materiál: drevo, schima, hliník, silikón, nylonové štetiny

Pridaj komentár