Nikto nie je neomylný a platí to aj vo filmovom priemysle. Mnohí fanúšikovia kinematografie si počas sledovania rôznych filmových scén častokrát všimnú menšie, ale i väčšie chybičky. Väčšinou však ide o drobné nepozornosti filmových štábov, ktoré by sme si asi bežne nevšimli. Celkový dojem z filmu to zaiste nekazí, no sú aj perfekcionistickí milovníci filmov, ktorých takéto prešľapy vedia poriadne sklamať. Prinášame vám 12 svetových filmov aj s ich chybičkami krásy. Postrehli ste ich aj vy?

Postrehli ste ich? 12 filmových chýb, ktoré si všimol len málokto!

V jednej scéne herečka pije z modrého pohára, ktorý sa na druhom zábere zmení na priesvitný pohár s pivom.

Mad Max: Zbesilá cesta

V tomto akčnom filme sa zbrane menili ako na páse. Vyzerá to tak, že režisér sa nevedel rozhodnúť, ktorá zbraň bude na obrazovke vyzerať pútavejšie.

Deadpool

Táto dobrodružná komédia pobavila nie jedného diváka. Všimli ste si ale toto? Na jednom zábere je kresba, kde je napísané: „Ahoj, ja som Deadpool.“ Na druhej sa objaví rovnaká kresba, ale s textom v bubline: „Ahoj, ja som Francis.“

Hviezdne vojny: Sila sa prebúdza

Oblečenie hlavnej hrdinky sa čas od času zvykne zmeniť, že?

Pán a pani Smithovci

Z neznámych dôvodov sa filmoví režiséri rozhodnú len tak zmeniť značku vozidla z scény na scénu. Asi si nevedia vybrať, ktoré je to najlepšie pre filmový záber. Tento film nie je veru žiadnou výnimkou. Pokiaľ ste dávali počas filmu pozor na opierku auta, určite ste si všimli maličkú zmenu.

Sám doma

Jeden z najobľúbenejších a nesmrteľných vianočných filmov. V scéne, kde Kevin beží pred zlodejmi, sa jeho nohavice premenili z pôvodnej hnedej farby na modrú.

P.S.: Milujem ťa

Dá sa toto vôbec prehliadnuť?

Láska nebeská

Hlavný hrdina sa počas nakrúcania rozhodol pre zmenu kravaty. Ktorá mu pristane viac?

Teória veľkého tresku 

Nevieme, ktorý je váš obľúbený seriál či komédia, ale medzi tie naše rozhodne patrí Teória veľkého tresku. Ako by povedali mnohé z nás: „Sheldon je boží!“ V skutočnosti nikto nevie, čoho sú títo teoretickí fyzici schopní. Je však zrejmé, že dokážu meniť farby vecí okolo seba rovnako dobre, ako riešiť matematické úlohy.

Transformers: Pomsta porazených

Jedna z ďalších premien interiéru auta: panoramatická strecha zrazu zmizne.

Podfukári 2

Komu ten mikroskop prekážal?

Suicide Squad

Jedna z hlavných postáv, Harley, je žena ako sa patrí! Stíha vymeniť zbraň, oblečenie a aj farbu účesu.

Pridaj komentár