Agent 007 opäť nesklamal a potvrdil, že ho len tak niečo nezdolá. Aj v slovenských kinách už odštartovala jeho misia s príznačným názvom Nie je čas zomrieť a za prvé štyri dni premietania si ju prišlo pozrieť vyše 40 000 divákov.

Premiéra novej bondovky priniesla veľký záujem fanúšikov a nadšené reakcie divákov aj kritikov. Víkendová návštevnosť snímky, na ktorú sa kvôli epidemiologickej situácii netrpezlivo čakalo dva roky, potvrdila, že fanúšikovia tejto filmovej série patria k tým najvernejším. Vďaka nim sa Nie je čas zomrieť dostal na prvé miesto slovenského rebríčka otváracích víkendov filmových premiér v tomto roku.

James Bond, agent 007, skončil aktívnu službu a užíva si zaslúžený oddych na Jamajke. Pokoj však nemá dlhé trvanie – objaví sa totiž jeho starý priateľ Felix Leiter z CIA a požiada ho o pomoc.

Misia na záchranu uneseného vedca sa ukáže byť oveľa zradnejšou, ako spočiatku vyzerala. Bond sa počas nej dostane na stopu nevyspytateľného zločinca, ktorý disponuje nebezpečnou a veľmi ničivou novou technológiou.

Posledná bondovka s Danielom Craigom predstavuje veľkolepý a emotívny záver jednej ságy. V snímke režiséra Caryho J. Fukunagu, ktorému sa ako prvému Američanovi dostalo cti režírovať príbeh najslávnejšieho agenta všetkých čias, nechýbajú známe tváre z predchádzajúcich častí – Ben Whishaw, Ralph Fiennes, Seydoux či Naomie Harris.

Ale diváci sa môžu tešiť aj na nové herecké posily – Anu de Armas, ktorá si s Craigom zahrala už v detektívke Na nože a samozrejme aj oscarového Ramiho Maleka v postave Bondovho úhlavného nepriateľa.

Nie je čas zomrieť si fanúšikovia môžu pozrieť len na veľkých plátnach v kinách a je dostupný aj vo formátoch 4DX a IMAX

Pridaj komentár