Portréty finalistiek Miss Slovensko 2015

1032
Portréty finalistiek Miss Slovensko 2015 2

 

Finalistky súťaže Miss Slovensko 2015 už majú zhotovené svoje oficiálne portréty, ktoré nafotil slovenský fotograf Tomáš Thurzo. O krásne vlasy sa finalistkám postaral salón Pierot Exclusive a o vizáž kozmetika Gosh. M magazín.sk vám predstavuje dievčatá, ktoré zabojujú o titul Miss Slovensko 2015. Ktorá z nich je vašou favoritkou? Máte už svoju Miss Sympatia?

 

 

1. Lujza Straková

Študentka andragogiky na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici ovláda angličtinu, ruštinu a nedávno sa začala učiť nemčinu. Medzi jej hobby patria ľudové tance, šport, čítanie kníh a nedávno si splnila jeden zo svojich snov – otvorila vlastný kozmetický salón.

miss_slovensko_2015_mmagazin1
2. Petra Denková
Medzi jej záľuby patria tanec, klavír a knihy. Študentka podnikového manažmentu sa do súťaže Miss Slovensko prihlásila tento rok po prvý raz, keďže, ako hovorí, až teraz prišla tá správna chvíľa. V minulosti sa zúčastnila aj iných súťaží. Napríklad v spoločenských tancoch či v Sudoku.
miss_slovensko_2015_mmagazin2
3. Kristína Roháčeková
Miluje umenie, módu a popri štúdiu na Univerzite Konštantína Filozofa pracuje ako editorka dvoch webových portálov. Kristína sa vie vraj veľmi rýchlo vysporiadať so stresom a má na to zaručený recept. Svojho priateľa. Je študentkou marketingovej komunikácie a reklamy.
miss_slovensko_2015_mmagazin3
4. Nicole Naelová
V minulosti sa zúčastnila súťaží Miss Spiša či Miss Tatry. Momentálne študuje na Univerzite Komenského v Bratislave prekladateľstvo, no aktívne sa venuje aj modelingu. Je milovníčkou zvierat. Hovorí plynulo anglicky aj nemecky a v budúcnosti by sa chcela venovať tlmočníctvu.
miss_slovensko_2015_mmagazin4
5. Bronislava Gregušová
Stážistka v spravodajstve TV JOJ by sa mediálnej sfére rada venovala aj v budúcnosti. Z finálovej dvanástky má najsilnejší hlas a to možno aj preto, že pochádza zo štyroch súrodencov. V blízkej budúcnosti by chcela vydať knihu, na ktorej momentálne pracuje.

 miss_slovensko_2015_mmagazin5
6. Paulína Pélyová
Žije striedavo v Prahe a v Bratislave. Rada jazdí na snowboarde, maľuje. Tvorí dizajnové šperky z kovu a verí, že pozitívne myslenie a úprimný úsmev sú mocnejšie ako veľké slová.

 miss_slovensko_2015_mmagazin6
7. Júlia Lengvarská
Má za sebou rok štúdia v Spojených štátoch amerických a momentálne je druhým rokom študentkou farmácie v Hradci Králové. Miluje deti, umenie, šport a len nedávno sa jej podarilo získať striebro na zimných bežeckých pretekoch v Hradci Králové.
miss_slovensko_2015_mmagazin7
8. Simona Leskovská
Študentka fakulty masmédií by v budúcnosti rada pracovala ako športová redaktorka a moderátorka. V športe, ktorý patrí k jej koníčkom, sa skutočne vyzná. Svojím prehľadom o športových výsledkoch presvedčila aj na kastingu. V budúcnosti túži zabehnúť maratón.
miss_slovensko_2015_mmagazin8
9. Barbora Fakundinyová
Miluje pohyb, tanec a cestovanie. V detstve túžila byť herečkou, páčilo sa jej, keď jej celá rodina tlieskala. V bratoch a mame vidí svoje vzory. Aj ona by sa chcela v budúcnosti venovať podnikaniu v rodinnej firme s kozmetikou. Tvrdí, že najlepšie sa je spoliehať len na seba.

 miss_slovensko_2015_mmagazin9
10. Adriana Hodossyová
Aktívne sa venuje modelingu doma i v zahraničí, kde už natočila niekoľko reklamných spotov. Rok žila v Istanbule a len nedávno sa vrátila z pracovného pobytu v USA. Teraz sa však chce usadiť na Slovensku a venovať sa okrem modelingu aj inej práci. Medzi jej záľuby patrí šport, cestovanie a móda.
miss_slovensko_2015_mmagazin10
11. Barbora Bakošová
Tohtoročná maturantka chcela prihláškou do súťaže Miss Slovensko potešiť svoju maminu pri príležitosti jej narodenín. V budúcnosti by chcela študovať divadelný manažment. Medzi jej záľuby patrí móda, fotografovanie i tanec. Už ako dieťa vyhrala so svojou skupinou druhé miesto na svetovej súťaži.
miss_slovensko_2015_mmagazin11
12. Laura Hajdušíková
Budúca právnička pochádza z Komárna, ale väčšinu roka študuje v Bratislave. Jej otec je tenisový tréner a možno aj preto medzi jej záľuby patrí šport. Tenis ale hráva len sporadicky. V detstve túžila byť herečkou a celý misskovský kolektív sa rozhodla rozveseliť svojim pozitívnym prístupom k životu.
miss_slovensko_2015_mmagazin12
[forza.sk]

Pridaj komentár