Čo robia strašidlá a netvory, keď nestrašia? Tvorcovia zo Sony Animation Studios na túto otázku odpovedali pred pár rokmi megaúspešným animákom Hotel Transylvánia. Starostlivý ocko Drakula so svojou rodinou a priateľmi si získal srdcia fanúšikov po celom svete a tí po rovnako úspešnej druhej časti netrpezlivo čakajú na ich návrat. Ten sa chystá už budúce leto. Pozrite si prvý trailer k filmu Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka.

Pokračovanie obľúbenej série príde do našich kín v lete 2018! Aký bude Hotel Transylvánia 3? + VIDEO

V najnovšom pokračovaní série Hotel Transylvánia sa Drakula, Mavis, Jonny a zvyšok partie vydávajú na dovolenkovú plavbu na výletnej lodi. Všetko nasvedčuje tomu, že si od zvyčajných problémov na chvíľu oddýchnu, až do momentu, kedy sa Drakula nezamiluje do šarmantej kapitánky lode – Eriky. Hlava upírskej rodiny však netuší, že jeho nová láska je v skutočnosti potomkom legendárneho lovca upírov …

Animák Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka sa v našich kinách objaví so slovenským dabingom 12 . júla 2017. Na naše plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár