Kariéra Denzela Washingtona je bohatá na herecké roly aj úspechy. Snáď najuniverzálnejší herec svojej generácie má na konte dvoch Oscarov, tri Zlaté glóbusy a jednu cenu Tony. Jedna vec mu však v hereckom životopise chýba – nikdy nehral v pokračovaní vlastného filmu. To sa však zmení toto leto, keď sa na plátna vráti ako Robert McCall, bývalý príslušník elitnej jednotky CIA, v akčnom krimithrilleri Equalizer 2. Pozrite si prvú ukážku z pripravovaného letného hitu.

Pokračovanie megahitu Equalizer sa v našich kinách objaví už toto leto!!! Pozrite si prvý trailer k filmu Equalizer 2!

Equalizer 2 nadväzuje na prvý film, v ktorom bývalý elitný policajt Robert McCall predstieral vlastnú smrť, len aby mohol dožiť v pokoji bostonského predmestia.

Vďaka vlastnému zmyslu pre spravodlivosť sa však nechal zatiahnuť do súboja s ruskou mafiou. V novinke však nepôjde len o spravodlivosť pre obyčajných ľudí. Tentokrát sú v ohrození Robertovi najbližší…

Úspech prvého filmu spočíval okrem Washingtonovej charizmy najmä v štýlovom a vizuálne príťažlivom filmárskom spracovaní.

Fanúšikov teda poteší, že na režisérsku stoličku dvojky sa vracia veterán Antoine Fuqua, ktorý medzi časom natočil napríklad úspešný westernový remake Sedem statočných, v ktorom sa okrem iných tiež predstavil Denzel Washington.

Popri ňom sa do filmuEqualizer 2 vracajú Melissa Leo a Bill Pullman ako McCallovi priatelia, manželia Plummerovci. Novú postavu z McCallovej minulosti si zas zahrá čoraz známejší Pedro Pascal, ktorého si môžete pamätať zo seriálov Game of Thrones a Narcos, či filmu Kingsman 2: Zlatý kruh.

Akciou nabitý krimithriller Equalizer 2 budete môcť v našich kinách vidieť už 16. augusta. Na slovenské plátna ho prinesie distribučná spoločnosť Itafilm

Pridaj komentár