Dystopický svet kultového sci-fi Blade Runner sa vracia. Z dosiaľ zverejnených štýlových ukážok z novinky Blade Runner 2049 je jasné, že po vizuálnej stránke bude pokračovanie viac než dôstojným nástupcom originálu. Najnovší trailer však hádže svetlo aj na hviezdami nabité herecké obsadenie filmu – k legendárnemu Harrisonovi Fordovi sa vo filme pridajú talentovaný Ryan Gosling, oscarový Jared Leto či charizmatická Robin Wright.

Pokračovanie kultového sci-fi Blade Runner príde s hviezdnym hereckým obsadením! Aký bude Blade Runner 2049?

Blade Runner 2049 sa odohráva tridsať rokov po prvom filme. Na scénu prichádza nový blade runner menom K (Ryan Gosling), aby odhalil tajomstvo, ktoré môže uvrhnúť zvyšky spoločnosti do chaosu. Jeho pátranie ho privedie až k bývalému blade runnerovi (Harrison Ford), ktorý bol tridsať rokov nezvestný …

Legendárny režisér Ridley Scott pri novinke prenechal žezlo jednému z najtalentovanejších filmárov súčasnosti, Denisovi Villeneuveovi. Kanadský režisér, ktorý sa postaral o minuloročný sci-fi hit Prvý kontakt či akčnú drámu Sicario, nového Blade Runnera obsadil ukážkovo talentovanou skupinou hercov.

Denis Villeneuve, Ridley Scott, Harrison Ford a Ryan Gosling

Okrem Harrisona Forda a Ryana Goslinga (La La Land) sa vo filme predstavia napríklad nový Joker a spevák hviezdnych 30 Seconds to Mars – Jared Leto (Klub poslednej nádeje, Jednotka samovrahov), herečka a režisérka Robin Wright (House of Cards, Wonder Woman) či Dave Bautista známy ako Drax z obľúbených Strážcov galaxie.

Film Blade Runner 2049 má slovenskú premiéru naplánovanú na 5. októbra 2017, ktorú slovenským divákom ho prinesie spoločnosť Itafilm.

Pridaj komentár