Každá žena potrebuje mať v šatníku jednoduché a hlavne pohodlné šaty na každý deň. Navyše ak sa dajú kombinovať so športovou a zároveň aj s elegantnou obuvou, nájdu si u vás široké využitie. Úplet je jedným z najobľúbenejších materiálov tejto sezóny. Je univerzálny a maximálne pohodlný. Prinášame vám zopár tipov na šaty, ktoré by rozhodne mala mať v šatníku každá z vás.

Puzdrový úplet

Vsaďte na klasiku v podobe čiernych alebo tmavomodrých úpletových šiat. Svoj výber môžete doplniť vhodnými čižmami na opätku alebo členkovými čižmami.

Jednofarebné šaty krásne doladíte jednoduchým, dlhším náhrdelníkom alebo výraznejším opaskom. Navyše sú takéto šaty nadčasovým módnym kúskom, vhodné do práce a aj na voľný čas.

Naopak, ak ste skôr výraznejší typ, rozhodne siahnite po farebnejších kombináciách. Veľmi trendy sú aj šaty v bordovej a zelenej farbe. Výborne sa kombinujú s čiernou koženkou alebo obľúbenou rifľovou bundou.

Oversize úpletové šaty

Napriek všetkým pochybnostiam sa oversize šaty stále tešia obľube aj po novom roku. Sú vhodné na každú postavu a správny výber vám zaručí dokonale pohodlnú voľbu na viacero príležitostí.

Výborne sa kombinujú ako s elegantnou obuvou, tak aj s teniskami. Pri voľbe stavte na kvalitné prírodné materiály, vďaka ktorým sa budete v takýchto šatách cítiť pohodlne. Ak ste športovejší typ, nebojte sa kombinácie s nízkou, športovou obuvou.

Vhodným doplnkom bude určite aj trendy kožený batoh, ktorým doladí celý outfit. Pre dosiahnutie elegantného outfitu, šaty zvoľte v  jemnejšej farbe a dolaďte topánky a kabelku. Výsledok bude stáť za to.

FOTO: pinterest.com, cellbes.sk, Twinset, Kara, Pietro Filipi, La Femme

Pridaj komentár