Svadobná sezóna sa onedlho začne a ak sa už neviete dočkať, kedy svojmu milovanému partnerovi poviete „áno“, prečítajte si niekoľko našich zaujímavých inšpirácií, ktoré sa vám môžu v svadobný deň hodiť. Určite chcete, aby váš deň D prebehol bez akýchkoľvek problémov a chcete, aby každý jeden hosť, ktorého ste sa rozhodli pozvať, bol so všetkým spokojný. Poradíme vám, ako to docieliť!

Plánujete svadbu? Inšpirujte sa týmito nápadmi a pripravte pre svadobných hostí neopakovateľný zážitok!

Výber vhodného miesta na hostinu

Aby ste ulahodili každému pozvanému hosťovi, vyberte vhodný priestor na svadobnú hostinu. Miesto, kde sa táto hostina bude konať, by nemalo byť ďaleko od vášho domova, ale i od domova vašich známych. Niekedy to však nedokážete ovplyvniť. Ak vy pochádzate zo Žiliny a chcete mať veľkolepú svadbu v Žiline a pár hostí pochádza z väčšej diaľky, odporúčame vám zabezpečiť im aj ubytovanie a ak budú chcieť, tak aj dopravu nielen na miesto hostiny, ale aj do kostola. Každému úplne nevyhoviete, ale ak sa dá, snažte sa vyhovieť väčšine. Uvidíte, že hostia, ale aj vy, budete spokojní a najmä, nebudete mať žiadne výčitky svedomia.

Nebojte sa investovať do výzdoby

Miesto môže byť akokoľvek pekné. Atmosféru však dotvára samotná výzdoba a práve preto vám odporúčame najať si to najlepšie kvetinárstvo v okolí, ktoré vám priestor zmení na nepoznanie. Vaši hostia ostanú v nemom úžase hneď, ako prekročia prah dverí. Niektorých hostí, a najmä ženy, zaujmú vaše nové trblietavé diamantové náušnice, ktoré ste si vybrali práve na tento pre vás dôležitý deň.

Určite ich ale aj milo prekvapí i krásna výzdoba. Ak máte známe aranžérky, alebo vás to dokonca aj baví, pokojne si môžete vyzdobiť miestnosť aj samy. Určite si však prizvite na pomoc skúseného aranžéra, ktorý vie čo sa dnes hodí a čo nie.

Pripravte im prekvapenie

Aby svadobní hostia mali čo najkrajšie spomienky na tento deň, pripravte im prekvapenie, ktoré sa bude vymykať z bežného programu, ako napr. odčepčenie alebo vypýtanie. Skúste si pripraviť malú scénku alebo zaujímavý a trošku netradičný tanec, ktorý si s partnerom vopred nacvičíte.

Samozrejme, dávajte pozor, aby ste si nenatrhli svadobné šaty a nestratili vaše vkusné svadobné obrúčky. Takéto spestrenie programu zabaví a rozveselí aj toho najviac (spoločensky) unaveného svadobného hosťa.

Pridaj komentár