Úprava vlasov je pre každú z nás mimoriadne dôležitá. Ako sa ale o našu korunu krásy plnohodnotne postarať, ak sme mimo domova? S bezdrôtovou žehličkou Rowenta for Elite Nomad (SF1312) to odteraz nie je žiadny problém. S týmto praktickým pomocníkom si môžete vlasy veľmi jednoducho upraviť kedykoľvek a kdekoľvek.

Prežehliť si vlasy či vytvoriť elegantné vlnky, dokážete s touto technologickou novinkou už aj vo vlaku a v lietadle, v šatni posilňovne, v kabínke pri skúšaní oblečenia alebo aj vo výťahu. Vlasový styling nie je však to jediné, čo s novinkou Rowenta for Elite Nomad dokážete – žehličku môžete využiť aj ako štýlovú powerbanku pre dobitie telefónu! No nie je to úžasné?

Žehlička Rowenta for Elite Nomad je mimoriadne ľahká (167 g) a svojimi rozmermi 195 x 30 x 35 mm je priam ideálna do kabelky alebo i do batoha. Nabitá vydrží až 35 minút, čiže o nedostatok času na úpravu vlasov sa nemusíte vôbec báť. Vyberať si môžete štandardne z dvoch teplôt, a to 160° alebo 200°.

Žehlička sa zahreje do 120 sekúnd, čím aj v tomto prípade mysleli jej tvorcovia na rýchlu úpravu akéhokoľvek typu vlasov. Keramické pláty sa navyše postarajú o hodvábny vzhľad vlasov. Súčasťou balenia je i tepelne odolný obal určený pre bezpečné skladovanie po použití.

Doprajte svojim vlasom ten najlepší vzhľad a to za každých okolností! Žehličku Rowenta for Elite Nomad si môžete zakúpiť za odporúčanú cenu 64,90 eur.

Pridaj komentár