Príjemné jarné počasie je na dosah a sním aj nové trendy v módnych kolekciách. Jemné pastelové farby a praktické strihy, prinášajú jarné prekvapenie plné farebných mixov.

Pre trendsetterky: štýlová kabelka Diesel Pôvodná cena*: € 270,- Cena v Designer Outlet Parndorf: € 196,-

Fashionisti tak môžu upustiť svojej fantázií! McArthurGlen Designer Outlet prichádza s kolekciami medzinárodných značiek ako napr Marc Cain, Guess, Diesel, Karl Lagerfeld, Coach, Stefanel, Brooks Brothers, atď., so všetkým, čo jar ponúka.

Pastel vo všetkých jeho aspektoch

Sladké ako cukrová vata alebo svieže ako letný vánok: pastelové farby nielen vyzerajú skvele, ale tiež robia rozruch v módnom svete. Či už ako kabát, šaty, oblek alebo kompletný outfit – pastelové farby sú jednoducho in!

Pôvodná cena*: € 245, Cena v Designer Outlet Parndorf: € 169,-

Tieto mäkké tóny pôsobia mimoriadne elegantne a ušľachtilo v kontraste so svetlošedou, nude a béžovou. Pre tie dámy, ktoré sa nenechajú pohltiť trendmi, odporúčame zvoliť aspoň pastelový doplnok, či osviežiť odev do práce. Nalaďte sa farbami na jar!

Utility – štýlový komfortný trend

Komfortný štýl sa vracia s novými kúskami aj do pánskych šatníkov! Klasická parka, ktorá môže byť štýlová, športová, ale aj vhodná na príležitosti, je opäť v kurze. Košele, topánky a bundy s praktickými a súčasne modernými tkaninami a strihmi, budú povinnou výbavou šatníkov.

Pútavé slnečné okuliare Chloe z predajne Sun Fashion Lab Pôvodná cena*: € 270,- Cena v Designer Outlet Parndorf: € 175,-

Kolekciám dominujú rôzne zelené, šedé a zemité farby, ako aj klasická kaki. Celkový styling doplňte batohom alebo taškou na rameno a veľkými slnečnými okuliarmi v podobnej farbe. Fantázia nepozná hranice!

Pridaj komentár