Marcus Füreder, vo svete známy pod umeleckým menom Parov Stelar, sa so svojou kapelou opäť vracia do Bratislavy. A to vo veľkom štýle! 42-ročný hudobník a DJ, je momentálne najvýraznejšou osobnosťou rakúskej hudobnej scény, čo jednoznačne dokazuje nie len atmosféra pred jeho pódiom, ale aj jeho popularita na sociálnych sieťach. S viac ako miliónom fanúšikov na Facebooku a s viac ako 100 miliónmi pozretí na Youtube, sa radí nielen medzi najpopulárnejšie rakúske osobnosti vôbec, ale patrí k aj absolútnej hudobnej špičke v celosvetovom meradle.

Parov Stelar už tento piatok roztancuje Bratislavu! Čo túto hudobnú legendu spája so Slovenskom?

Túto žijúcu hudobnú legendu však so Slovenskom, okrem koncertnej šnúry, spája ešte jedna veľká zaujímavosť! Hlavnou hrdinkou neoficiálneho videoklipu jedného z najväčších svetových hitov s názvom „All Night“, ktorého ukážku si môžete pozrieť aj v našom článku, je slovenská modelka, finalistka Miss Slovensko a taktiež finalistka svetového finále súťaže krásy Miss Multiverse – Marika Časnochová, ktorá úspešne reprezentovala Slovensko a stala sa TOP 10 spomedzi finalistiek z celého sveta.

Už tento piatok, 12. mája 2017, vyvrcholí v bratislavskej Aegon Aréne jedinečná tanečná show, ktorá je súčasťou Burning Spider Tour 2017.

Parov Stelar je považovaný za zakladateľa elektro swingu – hudobného žánru, ktorý ovládol nielen klubovú scénu, ale aj hudobné festivaly po celom svete.

Bratislavské publikum si zatancuje nie len na najväčšie hity, ale aj na úplne nové songy z najnovšieho albumu Burning Spider.

Pridaj komentár