Pánske kraťasy či šortky sú nepochybne tou súčasťou vášho šatníka, po ktorej v letných horúčavách siahate najčastejšie. V kraťasoch môžete vyzerať ako elegán, ležérny chalan, ale aj sofistikovaný gentleman. Stačí len vedieť ako na to.

Pánske kraťasy – záchrana v letných horúčavách!

Jednoduché kombinácie

Pánske kraťasy sa celkom jednoducho dajú kombinovať s ďalšími kúskami oblečenia, čím dosiahnete presne taký vzhľad, ako na danú príležitosť potrebujete. Nejde pri tom ani o nič zložité či finančne náročné. Hravo to zvládnete aj s vecami, ktoré sa už vo vašej skrini dávno nachádzajú.

Pánske kraťasy a móda

A aké pánske kraťasy sú práve v móde? Nepochybnou výhodou je, že v ich prípade sa móda nevyvíja tak dramaticky, ako pri iných druhoch oblečenia. V podstate záleží len na štýle, aký sa vám páči. Obľúbené sú jednofarebné pánske kraťasy, ale aj tie s kockovaným vzorom, či denimové kraťasy. Určite nič nepokazíte ani vtedy, ak siahnete po army, punkových alebo pánskych kraťasoch v street štýle.

Pri výbere záleží aj na tom, na čo ich chcete využiť. Na bežné nosenie nájdete azda najviac druhov. Ak ale športujete, určite siahnite po športových pánskych kraťasoch či takých, ktoré sú určené priamo na nejaký druh športu.

Upravený elegán alebo festivalový fanúšik

Tričko, klasické šortky a ležérny blazer je outfit ako stvorený na vonkajšie narodeninové oslavy či grilovanie. Budete pôsobiť elegantne a zároveň si užijete pohodlie. Tradične strihané šortky a voľnočasové sako doplňte tzv. basic tričkom. Výstrednejším tričkom ľahkú upätosť rozbijete a aj napriek tomu si udržíte upravený vzhľad.

Vzorované šortky sú tie pravé na letné festivaly či prímorské promenády. Stačí sa len držať pravidla: neprehnať to so vzormi. Výrazný vzor by mal byť buď na kraťasoch alebo na tričku. Určite nie na oboch.

Foto: Bigstockphoto

Pridaj komentár