Dámske hodinky prešli za posledné desaťročia veľkou zmenou. Pri dámskych hodinkách sme boli vždy zvyknutí na menší ciferník, často zdobený výraznými kamienkami. Ženy v módnych metropolách ako Paríž, Rím či New York však postupne vymieňajú elegantné dámske hodinky za kúsky, ktoré boli súčasťou skôr mužských outfitov. V čom je rozdiel? Čisté línie, jednoduchý dizajn a funkcionalita ostali, na oživenie ich ale nájdeme v rôznych farebných prevedeniach.

Pánske hodinky na dámskom zápästí? Ak hľadáte ideálny darček pre samú seba, neváhajte!

Ako nosiť pánske hodinky

  • Ak uprednostňujete extravagantnosť a zároveň rady experimentujete, môžete kombinovať hodinky esprit s veľkým ciferníkom s niekoľkými jemnými náramkami na druhom zápästí.
  • Ak je váš štýl menej bohémsky, vyskúšajte chronografické hodinky v kombinácii žltého a ružového zlata. Mohutná konštrukcia hodiniek pôsobí masívne a vo farebnom prevedení vysiela signál ženskej elegancie. Toto spojenie jednoznačne upúta pozornosť.
  • Dámam, ktoré uprednostňujú minimalistický štýl, odporúčame hodinky s veľkým ciferníkom a koženým náramkom. Spájajú eleganciu a silu. Pred dôležitým obchodným stretnutím sú jednoznačnou voľbou.

Prečo nosiť pánske hodinky?

Elegantné dámske hodinky sú neodmysliteľnou súčasťou dámskej módy. Avšak masívne pánske hodinky na útlom zápästí dám sa pomaly stávajú klasikou. Pokiaľ máte pocit, že s pánskymi hodinkami sa vytratí vaša ženskosť, nenechajte sa pomýliť. Kontrast, ktorý vnesú veľké hodinky do vášho štýlu, vašu ženskosť len vyzdvihne. Stačí si len správne vybrať.

Čo na to hovoria muži?

Masívne pánske hodinky na ženskom zápästí vašu atraktivitu v očiach mužov jednoznačne neznížia. Takéto spojenie je pre nich zaujímavé, a teda opak je pravdou. Skúste pozrieť v partnerovom šatníku alebo zájsť do obchodu a vyskúšať tento trend. Nebojte sa skúšať nové veci. Nebudete ľutovať.

Pridaj komentár