Fanúšikovia boli ohromení, keď Pamela Anderson prišla na premiéru francúzskej drámy „120 Beats Per Minute“ počas filmového festivalu v Cannes 2017. Zdá sa, že herečka prešla drastickou premenou! Čo poviete na novú Pamelu Anderson? Takmer 50-ročná herečka vykročila po červenom koberci v dlhých tmavo modrých šatách, ktoré jasne ukázali jej štíhlu postavu, no očitých svedkov však rozptýlilo niečo úplne iné!

Pamela Anderson bola na červenom koberci filmového festivalu v Cannes 2017 na nespoznanie! Čo vravíte na jej premenu?

S dozadu uhladenými vlasmi bolo ťažké skryť skutočnosť, že tvár bývalej hviezdy Pobrežnej hliadky sa v porovnaní s jej dňami ako televíznej hviezda v 90. rokov výrazne zmenila.

 

Herečka si zvyčajne získava pozornosť okolia šatami s vyzývavým výstrihom, v ktorom sa rada pochváli svojím bujným poprsím. Tentokrát však boli všetky pohľady upriamené na jej tvár.

Podľa najnovších informácií sa šušká, že bývalá Playmate zažíva tajný románik s publicistom a zakladateľom internetového portálu Wikileaks – Julianom Assangeom.

„Môj vzťah s Julianom … to nie je žiadne tajomstvo, je jedným z mojich najobľúbenejších ľudí a mohol by byť pokojne aj najslávnejším a najviac politizovaným utečencom našej doby,“ napísala na svojom blogovom príspevku Pamela Anderson.

„Julian sa snaží oslobodiť svet vzdelávaním. Je to romantický boj – milujem ho pre to, „dodala. Možno práve tento nový Pamelin vzhľad je výsledkom premeny, ktorou by chcela na Juliana urobiť dojem. Čo myslíte?

Pridaj komentár