Každý z nás už na ňu netrpezlivo čakal – jar je ročné obdobie, kedy sa všetko okolo nás prebúdza, všetko kvitne, je viac slnka a my máme pochopiteľne aj viac energie ako cez mrazivé zimné dni. Ak ste si robili poriadok v šatníku a zdalo sa vám, že v ňom nemáte dostatok jarných kúskov ktoré by ste mohli nosiť, odporúčame vám dokúpiť zopár nových kúskov a dať jarnému šatníku ten správny šmrnc.

Oživte svoj šatník a vychutnajte si jar s novým moderným oblečením a obuvou!!! Viete ako na to?

Niečo aj do športového šatníka

V tomto období budete tráviť viac času aj v prírode. Mnohí si vychutnávajú prebúdzajúcu sa prírodu, ktorá je skutočne čarokrásna. Ak milujete elegantný štýl, asi veľmi dobre viete a uvedomujete si, že v lodičkách a kostýme do prírody rozhodne ísť nemôžete. Ak nemáte v šatníku takmer žiadne súce mikiny, kúpte si nadčasovú dámsku mikinu, ktorá nikdy nevyjde z módy a kedykoľvek si ju budete môcť vytiahnuť zo šatníka a obliecť si ju.

Musí vám poskytnúť pohodlie, musí byť na dotyk jemná a musí byť dostatočne teplá, čo oceníte najmä v tomto prechodnom období. Pri výbere mikiny zohľadňujte nielen jej farebné prevedenie a strih, ale najmä materiál. Vychutnajte si jar s novou nadčasovou mikinou, ktorej materiál nebude dráždiť vašu pokožku a poskytne vám teplo, na ktoré si mnohé potrpíme.

Pohodlná športová obuv

K pohodlnej mikine odporúčame dokúpiť teplé športové legíny, ale pohrdnúť by ste určite nemali ani kvalitnými športovými dámskymi teniskami. Zahrejú vás, poskytnú vám pohodlie na niekoľko hodín a to aj v tých najextrémnejších podmienkach. Táto pohodlná športová obuv je vhodná na menšie prechádzky v prírode, na ľahšie športy ako beh, bicyklovanie a nordic walking. Do vysokohorských polôh si ale skôr obúvajte turistickú obuv.

„Cítiť sa dobre“

Pri výbere nového oblečenia a obuvi zohľadňujte najmä to, aby ste sa v nich cítili dobre. Nemôžete si predsa kúpiť nové oblečenie, ktoré sa vám k ostatnému nehodí a nebudete ho mať s čím kombinovať. To isté platí aj o obuvi. Vždy, ale naozaj vždy si kúpte len to, v čom sa budete cítiť dobre a nebude vás v ničom obmedzovať. Veď aj keď si budete chcieť kúpiť činkové sety, vyberiete si tie činkové sety, ktoré budú kvalitné, bezpečné a hlavne tie, ktoré nenecháte len tak ležať v kúte, ale budete ich používať.

1 KOMENTÁR

Pridaj komentár