Talentovanú šperkárku Mirku Matejkovú a jej značku MIRA´s MIRAcle už netreba nijako špeciálne predstavovať tu. Je už stálicou slovenského šperkárstva a jej tvorbu si obľubuje stále viac zákazníčok.Krásne náušnice značky MIRA´s MIRAcle možno spozorovať aj ako módny doplnok mnohých známych osobností spoločenského života na Slovensku. Každý pár náušníc, ktorý Mirka vyrobí, je totiž jedinečným unikátom, do ktoré veru nie ťažké sa zamilovať. Aké novinky sa vposlednom období udiali vznačke MIRA´s MIRAcle, nám vkrátkom rozhovore prezradila sama Mirka Matejková.

Oživte svoj letný outfit unikátnym šperkom! Ručne vyrábané šperky značky MIRA´s MIRAcle sa tešia stále väčšej obľube!!!

Mirka, čo nové sa vznačke MIRA´s MIRAcle za posledné obdobie udialo?

Za posledný rok a pol sa toho v mojej tvorbe pohlo dosť dopredu. V meste Žiar nad Hronom, v ktorom žijem, sa otvoril nový taliansky butik. Od majiteľov butiku som dostala veľkú podporu v mojej tvorbe a zároveň sme si sadli aj ako ľudia.

Náušničky a náramky z mojej tvorby sú u nich vystavované nielen pre zákazníkov tohoto butiku, ale aj pre moje zákazníčky. Postupom času som si tak získala stálu klientelu, ku ktorej postupne pribúdajú nové a nové zákazníčky, z čoho mám veľkú radosť.

Mojou ďalšou zmenou je, že v apríli tohoto roku som odišla z práce, kde som 14 rokov pracovala ako obchodná zástupkyňa a veľmi rada by som sa chcela venovať už len výrobe šperkov.

Kde čerpáš vrámci tejto novej spolupráce inšpiráciu?

Čo sa týka inšpirácie, tak náušničky a náramky prispôsobujem talianskym kolekciám, ktoré permanentne každé dva týždne prichádzajú do butiku Mazzone made in Italy. Veľký dôraz kladiem na farebné zladenie šperkov s týmito kolekciami.

Zároveň samozrejme sledujem módne trendy blížiacich sa období, ale aj budúceho roka. Pokiaľ však niekto príde s konkrétnou požiadavkou, či už na náušnice,náramok, brošňu alebo prsteň, vždy je to pre mňa výzva, s ktorou sa veľmi rada popasujem.

Pridaj komentár